Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Kara za zerwanie umowy

ROZWIĄZANE

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 11
  • 0

Kara za zerwanie umowy

Dzień dobry, jaka jest kara za zerwanie umowy na internet domowy?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Kara za zerwanie umowy

@Mieciel90  wejdź na swoje konto Mój Orange, w sekcji "Umowy i urządzenia" kliknij "Pokaż umowę" w  menu masz "Pokaż karę za rozwiązanie umowy".

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

14 ODPOW. 14

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Kara za zerwanie umowy

@Mieciel90  wejdź na swoje konto Mój Orange, w sekcji "Umowy i urządzenia" kliknij "Pokaż umowę" w  menu masz "Pokaż karę za rozwiązanie umowy".


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 11
  • 0

Kara za zerwanie umowy

Znalazłem. Dramat. Kara za zerwanie będzie kosztowac praktycznie tyle ile normalnie będę płacił do końca trwania umowy co miesiąc... Szkoda bo orange moją okolicę olewa od lat, teraz pojawiła się opcja światłowodu od konkurencji, orange nie ma planów połozenia swojego swiatlowodu...


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Kara za zerwanie umowy

@Mieciel90  no niestety nic na to nie poradzisz, takie są realia ☹️ (a już w ogóle jak do końca umowy długi okres).


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 11
  • 0

Kara za zerwanie umowy

Jestem z orange od tylu lat ze pamietam czasy idei i komórek z anteną. od 25 lat nie rozwineli łaczy i do dzis maks to 10/1 z nesotradą.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Kara za zerwanie umowy

@Mieciel90  tylko współczuć takiego "łącza".


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 11
  • 0

Kara za zerwanie umowy

A najlepsze jest to że orange kasuje mnie tyle samo co za swiatlowod 300Mb/s. Skandal.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Kara za zerwanie umowy

@Mieciel90  przykre to jest że opłaty za tak marne prędkości są porównywalne do prędkości "światła".


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5370
  • 21520
  • 173

Kara za zerwanie umowy

@Mieciel90skoro jesteś tak długo z Orange to jakim cudem masz umowę terminową? I do tego taką drogą? Powinna już dawno przejść na czas nieokreślony albo, skoro podpisałeś lojalkę na dłużej to powinieneś przynajmniej mieć taniej... No ale co do wysokości kar to masz rację, to rozbój w biały dzień. Niestety w tej chwili praktycznie wszyscy operatorzy tak właśnie konstruują umowy terminowe, że ich zrywanie nic nie daje bo i tak trzeba zapłacić tak jakby się nie zerwało - dokładnie tak jak piszesz. Pozostaje współczuć. Ile jeszcze zostało Ci tej umowy?


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 11
  • 0

Kara za zerwanie umowy

Pod tym samym adresem na drugiej linii był nam potrzebny internet i dlatego nowa umowa jest. Umowa do listopada 2022.