Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Jakoś linii błędy prosze o pomoc

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 57
  • 8
  • 0

Jakoś linii błędy prosze o pomoc

hmm już mam 5 błędów dziwne.Ostatnio minął 2dzień i 8h i były 2 błędy teraz jest 1dzień i 10h i jest 5 błędów już

 

jak się ich nazbiera to reset routera czy mam dzwonić do orange?

Anonim

Nie dotyczy

Jakoś linii błędy prosze o pomoc

@nico999Możesz ich mieć 50/100 dziennie ale nie powinno to wpłynąć na działanie Internetu. Wystarczy wyłączenie   i włączenie routera  nie ma potrzeby dzwonić do Orange.

 


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 57
  • 8
  • 0

Jakoś linii błędy prosze o pomoc

ale te 50/100 wpłynie na prędkość pobierania..

 

już mam 8 błędów dziwne..dlaczego wcześniej 2 dni chodził router i były 2 błędy a dzisiaj więcej


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Jakoś linii błędy prosze o pomoc

2 dni chodził router i były 2 błędy a teraz ma 8 i się martwi Emotikon: zakłopotany

 

Ja miałem po 100 na dobę i internet śmigał jak należy. Jak będziesz miał po 1000 dziennie, to wtedy zacznij się martwić, a teraz nawet na to nie patrz. Błędy w adslu były, są i będą. Taka to już technologia. Wystarczy, że kogoś dodatkowego podłączyli do centralki i już mogą ci się zwiększyć ilości błędów.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 57
  • 8
  • 0

Jakoś linii błędy prosze o pomoc

Witam prosiłbym o pomoc..  aktualnie synchro miałem 70444kb/s 

 

brakło prądu 2 dni temu.. po włączeniu okazało się ze synchro mi skoczyło do 72666kb/s 

 

no to ja heppy... ale  dzisiaj nie mogłem zalogowac się do routera to wykonałem reset no i po resecie synchro mam  70070kb/s.....  to znów dałem reset i skoczyło  70756kb/s i tak zostawiłem.. a wtedy miałem 2mb prawie wiecej.. aha i wtedy ilośc decybeli pisała 8.5db  a normalnie pisze 9.1 9.2 

Anonim

Nie dotyczy

Jakoś linii błędy prosze o pomoc

@nico999My ci nic nie pomożemy tak działa DLM na adsl czy vdsl2 masz zapis w umowie że od 20Mb do 80Mb jak chcesz to zgłaszaj do BOK.

Anonim

Nie dotyczy

Jakoś linii błędy prosze o pomoc

Tyle to sobie mogą pływać parametry nie widać żadnego problemu z linią.  


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Jakoś linii błędy prosze o pomoc

Resetuj dalej router @nico999 to niedługo więcej Ci przytnie i zostanie na stałej wartości i nie odda.. 🙂 Przy technologii xDSL niewskazane jest resetowanie routera, bo DLM wyłapuje to jako zaniki synchronizacji i reaguje przycinając prędkość i/lub zwiększając przeplot (większe pingi).


Zespół Nasz Orange
  • 2815
  • 10745
  • 150

Jakoś linii błędy prosze o pomoc

@nico999

zdaje się, że w Twoim temacie padło wiele pomocnych podpowiedzi Szczęśliwy robot. Jeśli uważasz, że któraś z nich zasłużyła na wyróżnienie, to - śmiało! - zachęcam do jej oznaczenia. Szczegóły poniżej :):

Pokaż szczegóły
  • jeśli założyłeś temat i pojawiła się dobra odpowiedź lub rozwiązanie - oznacz najlepszą odpowiedź klikając w przycisk 4.png 
    Podziękujesz w ten sposób osobie, która pomogła i pomożesz osobom, które będą miały podobne pytanie.