Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Co to ma być neostrada


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 11
  • 0
  • 0

Co to ma być neostrada

Witam od dłuszego czasu się borykam z tą usługą mam nadzieje że już nie długo pytam się po raz enty jak usługa do 10 mb/s ma takie parametry

http://www.speedtest.pl/test/169866420

15 ODPOW. 15

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Co to ma być neostrada

U mnie również prędkość znacząco dziś spadła . Czy spowodowane to jakimiś pracami konserwacyjnymi ?

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Co to ma być neostrada

@piotr662, możesz wstawić screeny? Linki wysyłają do błędnych stron... Jeżeli posiadasz neo do 10mb/s nie oczekuj cudów. Operator gwarantuje prędkości "do" danego poziomu, ale z reguły prędkości te są o wiele niższe.

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 11
  • 0
  • 0

Co to ma być neostrada

mabud73 nie oczekuje zbyt wiele zresztą wiem co po nich można oczekiwać . Po prostu chciałbym mieć chociaż prędkość ponad 1 mb/s albo jak kiedyś 8-9 mb/s i stabilne 30 60 pingu . Co roku coraz gorzej ehh sss.png


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Co to ma być neostrada

Jeżeli masz zainstalowaną aplikację Mój Orange, wejdź, proszę, w usługę neo i w menu po prawej zrób zgłoszenie awarii. Tam będzie wykonany test łącza, którego wyniki polecą do działu technicznego, który będzie wiedział co z tym zrobić 🙂
IMG_20180213_201016.png
Anonim

Nie dotyczy

Co to ma być neostrada

@piotr662Najpierw wykonaj test po kablu nie po wifi tez pokaz test z cmd i wpisz wp.pl i pozamykaj wszystkie karty.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 11
  • 0
  • 0

Co to ma być neostrada

Nie jestem w stanie wykonać testu po kablu gdyż nie mam gniazdka telefonicznego w pokoju ani laptopa. 

Ale powiedz mi co by to zmieniło nawet jeśli bym się połączył po kablu jak spadki są coraz częściej a nawet czasami już mi neta wyrzuca . Nie jest to wina routera gdyż mam kilka w domu i najpierw myślałem że to może on ale zmieniłem na innych to samo . A co do tego zgłaszania nie raz już to robiłem i kończy się tak samo czyli przyjeżdża technik zakłada swoje te śmieszne niebieskie kapcie idzie do routera podłacza się kablem patrzy na parametry i mówi no cóż lepiej nie będzię . Tylko szkoda że jak mi sprzedawali opcje do 20mb/s to 2 czy 3 tygodnie miałem prędkość 18mb/s po czym było tak samo i zmienili na 10mb/s. Czyli mam rozumieć że mimo iż coś co działało wcześniej dobrze po prostu przez te kilka lat się zmieniło ?? Neostrade mam w domu od jakoś 2004 roku i najlepsza opcja to była 2mb/s. Nic się nie psuło małe pingi i zawsze stabilne 2mb/s.

 


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Co to ma być neostrada

napisałe@Anonim, z tego co się orientuję, test z aplikacji wykonywany jest z poziomu serwera OPL (stąd długi czas testu) z bezpośrednim połączeniem z ruterem... rozumiem że wykonanie testu po kablu ma wykluczyć problemy wewnętrzne 😉
@piotr662, z tego co napisałeś wychodzi na to że to wina starej infrastruktury... ciężko będzie to przeskoczyć...a szkoda...

Anonim

Nie dotyczy

Co to ma być neostrada

@piotr662pokaz to w cmd  ping -t wp.pl ?


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 11
  • 0
  • 0

Co to ma być neostrada