Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Jak zmusić orange do wywiązania sie z umowy?


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2492
  • 8959
  • 45

Jak zmusić orange do wywiązania sie z umowy?

Proponuję sprawdzić kartę sieciową. Na światłowodzie 300 Mb/s żeby mieć taki wąski lejek to albo czas na wymianę laptopa albo coś na sieci.  


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Jak zmusić orange do wywiązania sie z umowy?

Ja jestem w 99% pewny, że to wina karty sieciowej w sprzęcie u @Kasia1964. Właśnie karty sieciowe, które są do 100Mb/s dają wynik w okolicach 95Mb/s na speedtestach. Może też być tak, że ma kartę sieciową 1Gb/s ale np. w ustawieniach jej zestawia tylko 100Mb/s. 1% zostawiam na wadliwy kabel ethernetowy od routera do komputera. 0% daje na problem z łączem. 

Niestety @Kasia1964 nie chce albo nie potrafi podzielić się tutaj z nami wynikami z testów.

A wystarczy zrobić test certyfikowany na pro.speedtest.pl


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2492
  • 8959
  • 45

Jak zmusić orange do wywiązania sie z umowy?


@-brtk-napisał(-a)

Ja jestem w 99% pewny, że to wina karty sieciowej w sprzęcie u @Kasia1964. Właśnie karty sieciowe, które są do 100Mb/s dają wynik w okolicach 95Mb/s na speedtestach. Może też być tak, że ma kartę sieciową 1Gb/s ale np. w ustawieniach jej zestawia tylko 100Mb/s. 1% zostawiam na wadliwy kabel ethernetowy od routera do komputera. 0% daje na problem z łączem. 

Niestety @Kasia1964 nie chce albo nie potrafi podzielić się tutaj z nami wynikami z testów.

A wystarczy zrobić test certyfikowany na pro.speedtest.pl


Też tak obstawiam.