Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Jak dotrzeć do kogoś konkretnego i decyzyjnego w Orange?

ROZWIĄZANE

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 61
  • 81
  • 4

Jak dotrzeć do kogoś konkretnego i decyzyjnego w Orange?

Cześć wszystkim,

mam taki problem że mam pieniądze których Orange bardzo nie chce wziąć.

Chciałbym podpiąć kamienice w centrum Krakowa do FTTH i co bym nie robił (infolinia, list polecony, facebook) odbijam się jak od ściany. Cały czas słyszę "nic nie wiadomo" bez żadnych konkretów. Czego oczekuje? Kontaktu do osoby lub działu który:

- wysłucha argumentów

- spojrzy na mapę

- zrozumie że w pobliżu mojego adresu jest już światło (jakieś 350m, a prawdopodobnie za chwilę będzie jeszcze bliżej ponieważ 80m i 140m ode mnie właśnie oddano nowe budynki

- złoży konkretną oferte np. podłączymy za rok, dwa normalnym trybem albo za 3 miesiące jak wspólnota dołoży sumę X albo pokryje koszt instalacji w budynku albo cokolwiek innego sensownego

Z góry dzięki.

 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Jak dotrzeć do kogoś konkretnego i decyzyjnego w Orange?

@bez_nazwy, właśnie szukamy kogoś odpowiedniego dla Ciebie. Daj nam jeszcze chwilę, lada dzień damy znać 🙂

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

32 ODPOW. 32
Anonim

Nie dotyczy

Jak dotrzeć do kogoś konkretnego i decyzyjnego w Orange?

Niema nikogo konkretnego i decyzyjnego w Orange

 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Jak dotrzeć do kogoś konkretnego i decyzyjnego w Orange?

@bez_nazwy skoro wspominasz coś o wspólnocie, to sugerowałbym masowe zgłoszenia chęci skorzystania z oferty internetu światłowodowego.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Jak dotrzeć do kogoś konkretnego i decyzyjnego w Orange?

1) napisz na Twitterze do prezesa https://twitter.com/fallacher
2) napisz do rzecznika klientów Orange http://rzecznik.klientow.orange.pl/
3) skorzystaj ze strony http://www.orange.pl/ftth_oferta.phtml#zglos_inwestycje

Mam nadzieje, że jesteś konkretną osobą i rozumie, że za 100 zł takich cudów się nie zrobi.
Anonim

Nie dotyczy

Jak dotrzeć do kogoś konkretnego i decyzyjnego w Orange?

To właściciel budynku czy wspólnota załatwia takie rzeczy, a nie osoba prywatna.

Załączniki:
1. Kopia aktualnego odpisu z Rejestru Przedsiębiorców KRS
2. Wykaz budynków/lokali Właściciela
3. Kopia odpisu aktualnego z księgi wieczystej nieruchomości


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 61
  • 81
  • 4

Jak dotrzeć do kogoś konkretnego i decyzyjnego w Orange?

@Anonim To trochę podejście z zeszłego ustroju bo budynek to własność prywatna i to ja jestem jednym z właścicieli a administracja to wynajęci ludzie ale mimo wszystko dzięki.

 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 61
  • 81
  • 4

Jak dotrzeć do kogoś konkretnego i decyzyjnego w Orange?

@Misiek62 Dzięki, o tym nie pomyślałem. Zaraz ogarnę sąsiadów i zaspamujemy Orange Wściekły kod


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 61
  • 81
  • 4

Jak dotrzeć do kogoś konkretnego i decyzyjnego w Orange?

@Piotrekk85 Dzięki, nie wiedziałem ze taki formularz się pojawił bo jak kiedyś szukalem to nie było. Kasa nie będzie problemem jeżeli tylko nie wyskoczą z sumą za którą sam wepnę się w szkieletówkę od Hawe Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Jak dotrzeć do kogoś konkretnego i decyzyjnego w Orange?

@bez_nazwy Ja załatwiałem możliwość przyłączenia budynku 8 rodzinnego w UPC i sama zgoda na podłączenie internetu trwała 2 tygodnie koszta pokrywa operator. 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Jak dotrzeć do kogoś konkretnego i decyzyjnego w Orange?

Panowie, moim skromnym zdaniem, realizacja przyłącza do budynku nie ma ekonomicznego sensu jeżeli nie będzie zainteresowania "użytkowników końcowych" czyli umów, abonamentów... stąd moja sugestia żeby zebrać mieszkańców, niech się zdeklarują. Dla Orange najrealniejsze jest to wtedy gdy klienci złożą zapotrzebowanie na przyłączenie ... Dopiero wtedy być może potrzebne będą dodatkowe argumenty np.  w postaci wystąpienia władz wspólnoty, że wyrażają zgodę na prowadzenie robót w budynku itd.