Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Internet resetuje się po uruchomieniu komputera


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 167
  • 519
  • 2

Internet resetuje się po uruchomieniu komputera

@j131 robiłem Memtest86, wyniki poniżej :

memtest4.jpgmemtest1.jpgmemtest2.jpgmemtest3.jpg

 

Memtest nie wykazał błędów. 

@marder @Pablo5 , inne gry na Steamie działają bez zarzutu. Napisałem jeszcze do supportu wydawcy gry, może oni coś pomogą. Kartę sieciową odbiorę jutro, i sprawdze czy pomogło. Jak nie pomoże, to reinstal gry

 


Poziom 32, Pasjonat Galaktyczny
  • 2589
  • 10703
  • 94

Internet resetuje się po uruchomieniu komputera

@mihawoooto czekamy jutro na info od Ciebie.

Pozdrawiam 🙂


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 167
  • 519
  • 2

Internet resetuje się po uruchomieniu komputera

Z ciekawości sprawdziłem jeszcze jedną rzecz. Tryb singleplayer również wyrzuca. Podczas ładowania jakiejkolwiek misji wyrzuca mi ekran startowy z napisem "Naciśnij dowolny klawisz". Podczas klikania czegokolwiek, ekran znika, i pojawia się na nowo. Internet zostaje rozłączony, i po wyłączeniu gry, łączy się ponownie. No nic, jutro dam więcej info


Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1925
  • 9407
  • 76

Internet resetuje się po uruchomieniu komputera

Czy podczas problemów z wyjściem na zewnątrz działa w tym czasie pingowanie bramy i innych urządzeń w sieci? Bo z tego co znalazłem testowałeś tylko ruch na zewnątrz.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 167
  • 519
  • 2

Internet resetuje się po uruchomieniu komputera

@Samotnick nie sprawdzałem tego.

 

Panowie, wymiana karty sieciowej póki co pomogła. Z gry nie wyrzuca, wszystko działa tak jak powinno :).

Zlokalizowałem inny problem przez przypadek jak testowałem kartę, mianowicie pingi w różnych grach. Wszędzie bez zmian, tylko z kolei w CSGO ping mi wzrósł, nie wyszukuje zupełnie Polskich serwerów społeczności, i wszystko powyżej 145 pingu, ale za to w historii rozgrywanych gier mam dwa polskie serwery na których ping utrzymuje się poniżej 10. Myślałem, ze to może wina tej karty. Koniec końców, za droga nie była, jednak jak przełączyłem się na kartę w płycie głównej, jest tak samo. Ale to już pewnie wina samego CSGO. Napisałem na forum samej gry, tam pewnie ktoś pomoże. Dzięki za pomoc, w razie czego wszystko będę monitorował na bieżąco jakby problem jednak powrócił :).

 

EDIT : 

 

Na forum CSGO mi ktoś napisał, że ten problem ma kilka osób już od jakiegoś czasu, i że to wina samej gry.


Poziom 32, Pasjonat Galaktyczny
  • 2589
  • 10703
  • 94

Internet resetuje się po uruchomieniu komputera

@mihawooo  to super że nie wyrzuca cię z gry. Co do pingów na CS:GO to znalazłem coś takiego Jak zmniejszyć ping w CS:GO przesyłam linki: https://przegladsportowy.onet.pl/esportmania/csgo/csgo-jak-zmniejszyc-ping-instrukcja-poradnik-count... 

https://cybersport.pl/305490/jak-zmniejszyc-ping-w-csgo-poradnik/

Duży ping po wejściu w menu [CS;GO] - ROZWIĄZANIE! link https://fragujemy.com/topic/78588-du%C5%BCy-ping-po-wejsciu-w-menu-csgo-rozwi%C4%85zanie/?tab=commen...

Może coś to pomoże

Pozdrawiam 🙂


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 167
  • 519
  • 2

Internet resetuje się po uruchomieniu komputera

Nie długo i tak wychodzi CS:GO na nowym silniku, wiec myślę ze wszystkie błędy wtedy będą poprawione. Dalej tak jak mówiłem, będę obserwował jak zachowuje się nowa karta sieciowa. Jak tylko coś mnie zaniepokoi, na pewno się tu zgłoszę 😀


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5829
  • 23730
  • 199

Internet resetuje się po uruchomieniu komputera

@mihawooo 

Pingi w grach to inny temat - istnieje bardzo dużo postów w kilku tematach NO związanych z narzekaniem na trasy. Jest IIRC temat w którym takie problemy należy zgłaszać - poszukaj.

Natomiast co do meritum, to miło że problem udało Ci się rozwiązać w trywialny sposób. Karta była od początku głównym podejrzanym.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 167
  • 519
  • 2

Internet resetuje się po uruchomieniu komputera

Radość z naprawionego problemu nie trwała długo. Wczoraj bez zarzutu. Teraz, późnym wieczorem musiałem coś sprawdzić w necie, i już zwróciłem uwagę, że znowu po uruchomieniu PC komputer nie połączył się od razu z siecią. Zaniepokoiło mnie to, więc uruchomiłem na nowo Call of Duty, żeby zobaczyć, czy mnie wyrzuci. Wyrzuciło. Więc to chyba jednak nie jest wina karty sieciowej 😔sadfasdf.png


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32653
  • 38071
  • 1376

Internet resetuje się po uruchomieniu komputera

Testowanie wp.pl gdzie obecnie jest milion reklam z różnych serwisów to nie jest dobry pomysł.