Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Internet - przejście z 20mb/s na 80mb/s polepszy czy pogorszy jego jakość?


Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Internet - przejście z 20mb/s na 80mb/s polepszy czy pogorszy jego jakość?

Witam,

Posiadam aktualnie ofertę 20mb/s i podobno nie ma szans u mnie na internet 80mb/s. Chciałbym zapytać czy gdybym jednak mimo wszystko przeszedł na takową ofertę to czy jest szansa na polepszenie jakkolwiek internetu, czy jednak jego stan się pogorszy. Moje parametry linii: 

  • prędkość i margines szumu
  • 2.5
    prędkość synchronizacji DSL w górę
    1161 Kb/s
  • 2.6
    prędkość synchronizacji DSL w dół
    14333 Kb/s
  • 2.7
    margines szumu w dół
    7.5 dB
  • jakość linii (błędy)
  • 2.8
    liczba sekund z błędami (ES) w trakcie pobierania (od momentu ostatniej synchronizacji)
    148
  • 2.9
    Sekundy z poważnymi błędami (SES) w trakcie pobierania (od momentu ostatniej synchronizacji)
    0
3 ODPOW. 3
Anonim

Nie dotyczy

Internet - przejście z 20mb/s na 80mb/s polepszy czy pogorszy jego jakość?

@sebalinho, możesz sprawdzićhttps://www.orange.pl/view/mapazasiegu , ale ja nie widzę tego rozwiązania. Mnie też na 20Mb nakłonili i zrywało, więc mniej więcej mam jak Ty przy 10 Mb na powrót do starej oferty.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Internet - przejście z 20mb/s na 80mb/s polepszy czy pogorszy jego jakość?

Jak nie masz synchronizacji chociaż na te 18Mb/s, to nie masz co marzyć o vdslu. Funbox nie poda danych, by stwierdzić czy pójdzie, ale po prędkości i braku zapasu SNR można wywróżyć, że nie.

Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 721
  • 1685
  • 34

Internet - przejście z 20mb/s na 80mb/s polepszy czy pogorszy jego jakość?

@sebalinho Oznacz tą z powyższych odpowiedzi, która była bardziej przydatna, jako rozwiązanie, to pomoże ja wyszukać i ułatwi życie innym. Bardzo szczęśliwy mężczyzna