Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Internet Orange światłowód zamula

Anonim

Nie dotyczy

Internet Orange światłowód zamula

@Wnerwiony1A po co chcesz dopisać IPv6 coś Ci nie działa ?

Edit Ukryj login PPP i adres MAC na zdjeciu


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 1
  • 0

Internet Orange światłowód zamula

Nawet teraz jak pisze posty to się zamula. Ręce opadają. 

I nie wiem czemu zmieniło mi nazwe z PKP na Wnerwiony

Anonim

Nie dotyczy

Internet Orange światłowód zamula

@Wnerwiony1A jaki masz system Windows ? a jak dopiszesz IPv6 to będzie jeszcze większy problem.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 1
  • 0

Internet Orange światłowód zamula

Win 7. Ale problem zamulania wystepuje na TV na laptopie z win7 i na telefonach z androidem. Tak jak napisałem wcześniej kompa stacjonarnego mam już na kablu sieciowym i dalej zamula internet.Tak się dzieje bardzo często. Czasami jest ok a czasami nie da się z neta korzystać. Strony ładują się w nieskończoność. To jest takie chwilowe spowolnienie do tego stopnia jak by internet zanikał na jakiś czas ale żaden monit o braku połączenia się nie pojawia. Tak jest i na kablu i na wifi. 


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 1
  • 0

Internet Orange światłowód zamula

pozostaje tylko zakichana infolinia z Orange. Nic innego nie wymyślę. Funbox3 żadnej aktualizacji softu nie znalazł. Kurcze,że dałem się namówić na ten światłowód.

Dzięki za pomoc. Będę dzwonił do Orangę.

Anonim

Nie dotyczy

Internet Orange światłowód zamula

Na komputerze możesz wykonać to co podaje poniżej a jaki masz program antywirusowy ?

Aby uruchomić te polecenia związane z siecią w oknie wiersza polecenia

  1. W polu wyszukiwania na pasku zadań wpisz ciąg Wiersz polecenia, naciśnij i przytrzymaj (lub kliknij prawym przyciskiem myszy) pozycję Wiersz polecenia, a następnie wybierz polecenie Uruchom jako administrator > Tak.
  2. W wierszu polecenia uruchom następujące polecenia we wskazanej kolejności, a następnie sprawdź, czy problem z połączeniem został rozwiązany:
    • Wpisz ciąg netsh winsock reset i naciśnij klawisz Enter.
    • Wpisz ciąg netsh int ip reset i naciśnij klawisz Enter.
    • Wpisz ciąg ipconfig /release i naciśnij klawisz Enter.
    • Wpisz ciąg ipconfig /renew i naciśnij klawisz Enter.
    • Wpisz ciąg ipconfig /flushdns i naciśnij klawisz Enter.

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 1
  • 0

Internet Orange światłowód zamula

Wykonałem wszystko. Konieczne jest ponowne uruchomienie kompa. Aby sprawdzić czy net dalej zamula będę potrzebował trochę więcej czasu ,bo muszę porównać z TV ,laptopem i sprawdzić na telefonach. Dam znać później. Pozdrawiam.

Anonim

Nie dotyczy

Internet Orange światłowód zamula

@Wnerwiony1To co Ci podałem jest na jedno urządzenie czyli na tym co robiłeś co jeszcze możesz zrobić to reset FB do ustawień fabrycznych 

 

A jeszcze zastanawia mnie dlaczego zostało Ci zmieniony Nick @PKP na @Wnerwiony1 tym powinni się zajać @Mikołaj @Rafał czy @Wiktor


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 721
  • 1691
  • 34

Internet Orange światłowód zamula

@Wnerwiony1 Sprawdź PW. Szczęśliwy mężczyzna

 


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 1
  • 0

Internet Orange światłowód zamula

Witam ponownie. 

Wykonałem wszystkie zalecone czynności i jest trochę lepiej ale z komputerem co pracuje na połączeniu kablowym. Zgłosiłem też problem na infolinii. Coś tam posprawdzali i dostałem informację,że sprawdzą to jeszcze technicy. Teraz czekam na kontakt od działu technicznego,chyba maja sprawdzić parametry linii czy są jakieś zakłócenia. Może nawet już coś zrobili bo już strony internetowa i Youtube wczytuje poprawnie na wszystkich odbiornikach. Dzięki za pomoc. Pozdrawiam