Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Instalacja światłowodu - odebranie prywatnego routera

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 4
  • 0

Instalacja światłowodu - odebranie prywatnego routera

We wrześniu miałam instalowany światłowód. Teraz robiąc porządki w papierach zauważyłam że mam protokół odbioru routera, z tym że to był mój prywatny, własny router. Od kilku dobrych lat przedłużałam umowę bez zamawiania nowego modemu. I co teraz? Miał ktoś taki problem?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Instalacja światłowodu - odebranie prywatnego routera


aramona85 napisał(-a):

Wcześniej miałam neostradę i jakieś 10 lat albo i więcej przedłużałam umowę bez brania ich modemu.

Jedyny modem jaki pamiętam to taki mały, szary, ale to za czasów TP SA i taki rzeczywiście miałam


@aramona85  więc jeśli faktycznie podlegał on zwrotowi (ja tego nie wiem i nie twierdzę), to ten model powinien zostać zwrócony, a nie "zabrany" taki, którego Orange nie udostępniło...  w tym zakresie faktycznie najefektywniej będzie złożyć reklamację.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

21 ODPOW. 21

Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 416
  • 245
  • 17

Instalacja światłowodu - odebranie prywatnego routera

masz na mysli ze monter odebral od Ciebie twoj wlasny router? jedynie mogl od Ciebie zabrac funboxa czy liveboxa ale ten sprzet byl wlasnoscia orange.

na moje to protokół odbioru routera ale przez Ciebie 😉
co to za router byl?


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 4
  • 0

Instalacja światłowodu - odebranie prywatnego routera

Tak, mój własny.

Był to najzwyklejszy modem Linksys Cisco WAG54G2. Wartość zerowa jednak, jak już miałabym komuś oddać to wolałbym wybrać komu 🙂

Mam 2 protokoły. Jeden - potwierdzenie przekazania sprzętu na funboxa, który teraz dostałam, a drugi - potwierdzenie zwrotu sprzętu - z wpisanym numerem seryjnym.

 

Anonim

Nie dotyczy

Instalacja światłowodu - odebranie prywatnego routera

@aramona85Jak można zabrać własny sprzęt ? Zadzwoń do BOK niech oddają ci router.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Instalacja światłowodu - odebranie prywatnego routera

@aramona85  rozumiem, że przedłużałaś umowę bez wymiany sprzętu, ale czy do pierwszej nie dostałaś jakiegoś routera od Orange?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Instalacja światłowodu - odebranie prywatnego routera

Złóż reklamację.

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 4
  • 0

Instalacja światłowodu - odebranie prywatnego routera

Wcześniej miałam neostradę i jakieś 10 lat albo i więcej przedłużałam umowę bez brania ich modemu.

Jedyny modem jaki pamiętam to taki mały, szary, ale to za czasów TP SA i taki rzeczywiście miałam


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Instalacja światłowodu - odebranie prywatnego routera


aramona85 napisał(-a):

Wcześniej miałam neostradę i jakieś 10 lat albo i więcej przedłużałam umowę bez brania ich modemu.

Jedyny modem jaki pamiętam to taki mały, szary, ale to za czasów TP SA i taki rzeczywiście miałam


@aramona85  więc jeśli faktycznie podlegał on zwrotowi (ja tego nie wiem i nie twierdzę), to ten model powinien zostać zwrócony, a nie "zabrany" taki, którego Orange nie udostępniło...  w tym zakresie faktycznie najefektywniej będzie złożyć reklamację.

Anonim

Nie dotyczy

Instalacja światłowodu - odebranie prywatnego routera

Taki to ja tez jeszcze mam ale ten twój powinien zostać w domu 

Przechwytywanie.PNG


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 4
  • 0

Instalacja światłowodu - odebranie prywatnego routera

O właśnie taki miałam. Dzięki za pomoc. Składam reklamację.