Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Fun box 3.0 + wzmacniacz xiaomi Wi-Fi Range Extender AC1200 + smart tv xiaomi mi box s


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12969
  • 53265
  • 619

Fun box 3.0 + wzmacniacz xiaomi Wi-Fi Range Extender AC1200 + smart tv xiaomi mi box s

@Januszbba  już to pokazuje  wąskie gardło sprzętu. Myślę,  że będzie szybciej, bo na SWB w tym samym pomieszczeniu wyciągałem pelne 300


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 734
  • 2520
  • 0

Fun box 3.0 + wzmacniacz xiaomi Wi-Fi Range Extender AC1200 + smart tv xiaomi mi box s

No też na to liczę 🙂 ale skoro innym poprawiło prędkość i nie rozłanczało neta i to dzięki smart wifi box więc nadzieje trzeba mieć 🙂 smart wifi box to ostatnia deska ratunku. 🙂


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 734
  • 2520
  • 0

Fun box 3.0 + wzmacniacz xiaomi Wi-Fi Range Extender AC1200 + smart tv xiaomi mi box s

Agat mam już tego smarta wifi boxa zrobiłem konfiguracje przez mój fun box w apce i scaliłem sieci 2.4 i 5  jak w instrukcjii dałem na auto i włączyłem wps. Dałem go obok tv i gdzie mam to przystawkę smart tv sygnał jest dobry kontrolki są na zielono i pokazuje między 110 a 150 mb na 5ghz on tak wybrał i super i kanał też i tak samo się dzieje na 2.4 🙂  cudów nie ma liczyłem na więcej ale jeszcze zmienie położenie tego wzmacniacza lepiej to chodzi niż ten wzmacniacz co miałem do gniazdka podłączonego  bezpośrednio. Nie wiem czemu gdy wyłącze tą przystawke smart tv na pilocie to po jakimś czasie w apce mój fun box jej nie pakazuje że jest podłączona do wifi.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 734
  • 2520
  • 0

Fun box 3.0 + wzmacniacz xiaomi Wi-Fi Range Extender AC1200 + smart tv xiaomi mi box s

Niestety zmiana miejsca wzmacniacza nic nie dała jest dalej od 130 do 150 ok ja to zaakceptuje ważne żeby nie było zacięć podczas oglądania z vod  i rozłączania z wifi na przystawce. 🙂 Smart wifi box jest bardzo dobry 🙂 Ale jak podłącze kablem ze wzmacniacza smart wifi boxa do laptopa pokazuje 300 mb jest super 🙂 przystawka mi box s nie posiada lan a to co kupiłem tą przejściówke usb  to jest niestety  ograniczenie do 100mb ( z przejściówki kablem do smart wifi box ) Czy jest taka przejściówka usb co będzie kompatybilna z tą przystawką mi box s i gdy podłącze ją kablem z przejściówki do smart wifi boxa to będzie też pokazywała te 300mb ?


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12969
  • 53265
  • 619

Fun box 3.0 + wzmacniacz xiaomi Wi-Fi Range Extender AC1200 + smart tv xiaomi mi box s

@Januszbba Wniosek: SWB ma lepsze połączenie z modemem-300Mb/sek. Ograniczenie wynika z parametrów przystawki (widać więcej niż 130-150Mb/sek nie wyciągnie)

Tą przejściówkę musisz znaleźć z opisem w specyfikacji Gbethernet. Obecna ma kartę sieciową fast ethernet stąd ograniczenie do 100Mb/sek. Ta "setkowa" powinna wystarczyć, a Gb-owa będzie droższa


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 734
  • 2520
  • 0

Fun box 3.0 + wzmacniacz xiaomi Wi-Fi Range Extender AC1200 + smart tv xiaomi mi box s

Agat ale jeśli kupie tą przejściówke to czy ona będzie kompatybilna z mi box s a 2 kwestia Czy te 300 mb pokaże to jest też ciekawe.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12969
  • 53265
  • 619

Fun box 3.0 + wzmacniacz xiaomi Wi-Fi Range Extender AC1200 + smart tv xiaomi mi box s

@Januszbba Na 100% nikt tego nie zagwarantuje. Teoretycznie jeśli w opisie będzie wymienione we właściwościach karty eth, że ma Gbeth, to powinna przenieść te 300Mb/sek


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 734
  • 2520
  • 0

Fun box 3.0 + wzmacniacz xiaomi Wi-Fi Range Extender AC1200 + smart tv xiaomi mi box s

No tak ale gdyby ktoś miał taką przejściówke i co dobrze mu  chodzi z mi box s  to bym wiedział na czym stoję bo kupie a tu będą problemy.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 734
  • 2520
  • 0

Fun box 3.0 + wzmacniacz xiaomi Wi-Fi Range Extender AC1200 + smart tv xiaomi mi box s

Będę wdzięczny za cenne wskazówki 🙂 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 734
  • 2520
  • 0

Fun box 3.0 + wzmacniacz xiaomi Wi-Fi Range Extender AC1200 + smart tv xiaomi mi box s

Kupiłem tp link ue 300 powinien iść z mi box s 🙂