Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Fun box 3.0 + wzmacniacz xiaomi Wi-Fi Range Extender AC1200 + smart tv xiaomi mi box s


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Fun box 3.0 + wzmacniacz xiaomi Wi-Fi Range Extender AC1200 + smart tv xiaomi mi box s

Pozwólcie że wtrącę swoje "pięć groszy", tak czytam ten wątek i moja rada do kolegi @Januszbba podłącz wszystko, potestuj, posprawdzaj i razie problemów lub wątpliwości zadawaj pytania. Podstawa to testy w swoim otoczeniu.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 734
  • 2520
  • 0

Fun box 3.0 + wzmacniacz xiaomi Wi-Fi Range Extender AC1200 + smart tv xiaomi mi box s

Masz rację slav  przetestuję 🙂 jak smart tv box będzie lepszy od zwykłego wzmacniacza wifi i poprawi prędkość pobierania 🙂 i nie będzie zacięć i rozłanczania z internetem podczas oglądania z vod 🙂 to będzie super. 🙂 Mam jeszcze pytanko Czy ktoś z was ma światłowód z fun box 3.0 i ma też 300 mb i też posiada smart wifi  boxa od orange i przystawkę xiaomi mi box s ( smart tv )   jestem ciekawy jak to poprostu działa?


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12925
  • 53114
  • 616

Fun box 3.0 + wzmacniacz xiaomi Wi-Fi Range Extender AC1200 + smart tv xiaomi mi box s

@Januszbba Mam FTTH 300 (niestety nie od Orange), przystawkę Mi XMRM-006 działającą po wif z AP na  1 piętrze, przy TV na parterze i śmiga...


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 734
  • 2520
  • 0

Fun box 3.0 + wzmacniacz xiaomi Wi-Fi Range Extender AC1200 + smart tv xiaomi mi box s

No tak dobrze wiedzieć Agat że jest ok  tylko jakby ktoś posiadał  to samo co ja to bym  wiedział na czym stoję. 🙂


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 734
  • 2520
  • 0

Fun box 3.0 + wzmacniacz xiaomi Wi-Fi Range Extender AC1200 + smart tv xiaomi mi box s

A jeszcze mnie 1 kwestia interesuje Czy jak już będę miał tego smart wifi boxa to  lepiej ustawić w fun boxie statyczny adres ip dla przystawki smart tv żeby nie zrywało połączenia z wifi ? chyba że w smart wifi box to się już nie wydarzy? obecnie często tak mi się  dzieje jak wchodzę do smart tv na główną stronę i pisze brak dostępu do internetu sieć rozłączona. Z poziomu przystawki smart tv też można dać statyczny adres ip tylko nie wiem co wpisać w dns 1 dns 2 i maske przedrostka sieci ?


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Fun box 3.0 + wzmacniacz xiaomi Wi-Fi Range Extender AC1200 + smart tv xiaomi mi box s

@Januszbba  o tym urządzeniu SWB możesz poczytać tu Smart Wi-Fi Box | Orange Polska wszystko jest objaśnione w artykule łącznie z wszelkimi ustawieniami.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 734
  • 2520
  • 0

Fun box 3.0 + wzmacniacz xiaomi Wi-Fi Range Extender AC1200 + smart tv xiaomi mi box s

Slav ja już to czytałem 🙂  mnie teraz interesuje ta przystawka mi box s tu mam teraz problemy.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12925
  • 53114
  • 616

Fun box 3.0 + wzmacniacz xiaomi Wi-Fi Range Extender AC1200 + smart tv xiaomi mi box s

@Januszbba Przetestuj z marszu bez stałego IP pracę na SWB. Później się będziemy martwić. Według mnie powinieneś zrobić te same testy co na starym wzmacniaczu (kabel do gniazda eth we wzmacniaczu i speedtest) i dopiero zobaczysz różnicę pomiędzy nimi. To najważniejsze, czy prędkość się zwiększy, bo stabilność na 100% będzie lepsza


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 734
  • 2520
  • 0

Fun box 3.0 + wzmacniacz xiaomi Wi-Fi Range Extender AC1200 + smart tv xiaomi mi box s

Tak będzie lepiej masz rację wtedy już wszystko będzie jasne.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 734
  • 2520
  • 0

Fun box 3.0 + wzmacniacz xiaomi Wi-Fi Range Extender AC1200 + smart tv xiaomi mi box s

Agat ten smart wifi box jutro mi przyjdzie ale musiałem mieć rozeznanie co i tak. Zrobiłem inny test podłączyłem mi box s smart tv przystawke do 2 pokoju gdzie mam fun boxa co jest obok tv i na 2.4 na wszystkich kanałach sprawdziłem pokazuje 200 mb i tak samo  na 5 ghz  210 mb na wszystkich kanałach auto nie może być bo z niego korzystają fale radiowe i są zakłucenia powiedz mi te prędkości są bardzo dobre? zaznacze że jak mierze prędkość kablem z funboxa do kompa to pokazuje 315 mb ale cel chce osiągnać w 1 pokoju a tu pokazuje 130 mb może ten smart wifi box polepszy prędkość.