Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

pytanie o zapłatę faktury za internet

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 12
  • 0

pytanie o zapłatę faktury za internet

Witam mam pytanie wczoraj opłaciłem fakturę za internet przez stronę mój orange, a dziś mi pokazuje w Polsce aplikacji że faktura jest do zapłaty, tak jakby nie była opłacona, jak wchodzę na komputerze pisze że wszystkie faktury opłacone, ale tej za luty niema w opłaconych, ale też niema jej że jest do zapłaty, więc nie wiem czemu tak? Ma ktoś pomysł? Czy po czasie to aktualizują na aplikacji? 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12980
  • 53284
  • 619

pytanie o zapłatę faktury za internet

@losiekpierwszy Masz pierwszy cykl rozliczeniowy, wiec faktury wychodzą z datą 1 dnia każdego miesiąca. Skoro pokazała Ci się faktura tu, to i pokaże w drugim miejscu. Kwestia aktualizacji danych dla wszystkich klientów mających ten cykl rozliczeniowy. Masz 14 dni na opłacenie, ale warto się kierować logiką, bo nie ma sie co martwić, przyślą 🙂 nie zapomną 🙂 i sprawdzać 3-go dnia miesiąca....Najważniejsze, że nie masz zaległych 🙂

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

8 ODPOW. 8

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2821
  • 7058
  • 183

pytanie o zapłatę faktury za internet

Apka czasem ma zwiechy. Jak  na stronie MO jest ok, to nic się nie martw. Księgowanie wpłat zawsze trwa.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 12
  • 0

pytanie o zapłatę faktury za internet

Niby tak tylko dziwne że na stronie mój orange pisze że opłacone wszystkie ale tej z lutego nie widać, czy to też trwa zanim się pojawi tam? Dzięki za odpowiedź


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18417
  • 52662
  • 710

pytanie o zapłatę faktury za internet

@losiekpierwszy kiedy masz cykl rozliczeniowy? 

Faktury są wystawiane kilka dni po cyklu rozliczeniowym. 

Co do płatności, to najczęściej w przeciągu 2-3 dni robocze jest zaktualizowane.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5496
  • 22114
  • 181

pytanie o zapłatę faktury za internet


@losiekpierwszynapisał(-a)

Witam mam pytanie wczoraj opłaciłem fakturę za internet przez stronę mój orange,

 

No i bardzo dobrze.

 

a dziś mi pokazuje w Polsce aplikacji że faktura jest do zapłaty,

 

Płaciłeś przelewem międzynarodowym? Dlaczego podkreślasz że "w Polsce"?

 

tak jakby nie była opłacona, jak wchodzę na komputerze pisze że wszystkie faktury opłacone,

 

Gdzie "wchodzisz na komputerze"? Nie chcę zakładać, że depczesz po swoim sprzęcie, ale chyba odrobinę za duży skrót myślowy zastosowałeś.

 

ale tej za luty niema w opłaconych, ale też niema jej że jest do zapłaty, więc nie wiem czemu tak?

 

Pojęcia nie mam czemu tak. Nawet nie do końca rozumiem jak właściwie. Co innego masz w MO przez apkę a co innego masz w MO przez portal?

 

Ma ktoś pomysł? Czy po czasie to aktualizują na aplikacji? 


Jeśli w którymkolwiek miejscu jest tak jakbyś oczekiwał, to zignoruj to drugie miejsce. Osobiście apkę omijam szerokim łukiem, zraziłem się do niej po pierwszych bardzo negatywnych doświadczeniach. Nie jest mi do szczęścia potrzebna. Portal w zupełności wystarczy. Taki mam pomysł dla Ciebie.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 12
  • 0

pytanie o zapłatę faktury za internet

Tak to wygląda

 

Screenshot_2022-03-01-17-46-38-763_org.mozilla.firefox.jpg

IMG_20220301_174039.jpg

________________
* Grafika poddana edycji (zakryto nr faVAT) – moderator Kinga

Anonim

Nie dotyczy

pytanie o zapłatę faktury za internet

MO ma swoje humory w tej kwestii. Czasem coś się zaczytuje z opóźnieniem. Ogólnie płatności księgują się zwykle ba następny dzień, max do 3 dni roboczych. Jutro już powinno być widoczne poprawnie w obu wersjach.


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2515
  • 9021
  • 45

pytanie o zapłatę faktury za internet


@losiekpierwszynapisał(-a)

Niby tak tylko dziwne że na stronie mój orange pisze że opłacone wszystkie ale tej z lutego nie widać, czy to też trwa zanim się pojawi tam? Dzięki za odpowiedź


Tak to trwa. Odczekaj dzień lub dwa i wszystko będzie zaktualizowane.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12980
  • 53284
  • 619

pytanie o zapłatę faktury za internet

@losiekpierwszy Masz pierwszy cykl rozliczeniowy, wiec faktury wychodzą z datą 1 dnia każdego miesiąca. Skoro pokazała Ci się faktura tu, to i pokaże w drugim miejscu. Kwestia aktualizacji danych dla wszystkich klientów mających ten cykl rozliczeniowy. Masz 14 dni na opłacenie, ale warto się kierować logiką, bo nie ma sie co martwić, przyślą 🙂 nie zapomną 🙂 i sprawdzać 3-go dnia miesiąca....Najważniejsze, że nie masz zaległych 🙂