Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dwa razy opłaciłam fakturę za jeden miesiąc


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 32
  • 74
  • 0

Dwa razy opłaciłam fakturę za jeden miesiąc

Witam, w poniedziałek 17 sierpnia opłaciłam fakturę w Orange. Dziś (19 sierpnia) w aplikacji Mój Orange zauważyłam że faktura ciągle widnieje jako do opłacenia. Weszłam na konto bankowe i zauważyłem że kwoty z faktury różnią się z tym co miałem na koncie i pomyślałam że to jednak nie w Orange opłacałam fakturę, więc ponownie w aplikacji opłaciłem fakturę. Dopiero teraz zorientowałam się że różnica w kwotach wynikała z naliczenia dodatkowej opłaty za przelew. 
Co teraz mam zrobić? Czy te dodatkowe pieniądze przepadną? Może przejadą na kolejny miesiąc? 

4 ODPOW. 4

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Dwa razy opłaciłam fakturę za jeden miesiąc

Domyślnie przejdą na kolejny miesiąc. Radzę sprawdzić za kilka dni na mój Orange.

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Dwa razy opłaciłam fakturę za jeden miesiąc

@izacie333 za kilka dni będzie w apce widać obecnie opłaconą kwotę jako nadpłata. Nic nie przepadnie. Możesz poprosić na infolinii: 510 100 100 lub na czacie o zwrot lub w następnym miesiącu po prostu dopłacić ewentualnie brakującą różnicę.


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1437
  • 6229
  • 42

Dwa razy opłaciłam fakturę za jeden miesiąc

Jest to nadpłata. Tu masz szczegóły co możesz zrobić - https://www.orange.pl/omnibook/nadplata-na-koncie. A najwygodniej nie robić nic bo masz opłaconą przyszłą FV.


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2492
  • 8959
  • 45

Dwa razy opłaciłam fakturę za jeden miesiąc


@izacie333napisał(-a)

Może przejadą na kolejny miesiąc? 


Brawo Ty ! Nie musisz nic robić.