Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Diagnostyka Neostrady aplikacją FunBox & Max

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Diagnostyka Neostrady aplikacją FunBox & Max

Na 24 godziny zostałem pozbawiony internetu, jak sądzę, przez błędy systemowe, lub "maczanie" paluchów przez trolla od wewnątrz, lub z zewnątrz. Bo jak inaczej wytłumaczyć ciąg zdarzeń?

-brak internetu i reset routera;

-diagnostyka aplikacją FB ze znamionami awarii, a przy tym podanie niby błędnych danych z klucza WPA?;

-zgłoszenie na infolinii 510 100 100 Maxowi (po jego weryfikacji testowej);

-brak numeru zgłoszenia na podany numer Maxowi;

-8:30-sms (po kilkunastu godzinach) o usunięciu awarii i w nim przeprosiny Orange;

-internet dalej z awarią;

-ponowna weryfikacja aplikacją po trzykrotnej próbie (błędne dane znowu) wpisania znaków z klucza WPA;

-wykrycie awarii i kontakt z Maxem-(na dzień dobry moja prośba o połączenie z konsultantem);

-Max opowiada bzdury o błędnym haśle logowaniu do Neostrady (z umowy);

-uparty Max jednak nieufny i prosi o dane do weryfikacji. Nie rozpoznaje kodu abonenckiego i prosi o 3 ostatnie cyfry PESEL, by w końcu przełączyć do konsultanta;

-konsultant widzi poprawność danych, jednak błąd hasła weryfikuje z moją pomocą na 192.168.1.1 (uwierzytelnianie);

-zmiana hasła sms-em i poprawna konfiguracja łączy z internetem. Podsumowując, nie majstrowałem przy haśle, Max nie stanął na wysokości "sztucznej inteligencji", system skłamał w sms-ie o usunięciu awarii, i dopiero żywa istota wyprostowała błąd nie leżący po mojej stronie. No i przy okazji, konsultant zdziwiony był, że mu powiedziałem o wyłączonej infolinii 801 505 505, który to błąd z appki postanowił zgłosić.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1988
  • 6078
  • 69

Diagnostyka Neostrady aplikacją FunBox & Max

Jeśli nie chcesz gadać z Maxem zapytaj go kto jest prezesem Orange Polska. Biedak sobie z tym nie poradzi i przełączy cię do konsultanta. #potwierdzoneinfo 🙂

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3

Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1988
  • 6078
  • 69

Diagnostyka Neostrady aplikacją FunBox & Max

Jeśli nie chcesz gadać z Maxem zapytaj go kto jest prezesem Orange Polska. Biedak sobie z tym nie poradzi i przełączy cię do konsultanta. #potwierdzoneinfo 🙂


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Diagnostyka Neostrady aplikacją FunBox & Max


@spironapisał(-a)

Jeśli nie chcesz gadać z Maxem zapytaj go kto jest prezesem Orange Polska. Biedak sobie z tym nie poradzi i przełączy cię do konsultanta. #potwierdzoneinfo 🙂


Ja chyba speszyłam ciut Maxa gdyż podczas rozmowy powiedziałam - oj Max jak się cieszę, że słyszę Twój cudowny głos, i w ogóle ogromnie się cieszę, że Cię poznałam wreszcie 😂, a Max na to mówi - nie rozumiem cię - no jak to nie rozumiesz jak gadam po naszemu i tak dalej 😀 - plis pogadaj trochę ze mną, a on dalej swoje, nie rozumiem powtórz jeszcze raz 😃 - no to powtarzam swoje 🙂 Maxa to ciut znerwowało tak myślę bo powiedział mi - za chwilkę będziesz rozmawiała z konsultantem i rzeczywiście po naszej krótkiej rozmowie z cudownym Maxem zgłosiła się Pani konsultantka 😄 z resztą też zapewne cudowna 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Diagnostyka Neostrady aplikacją FunBox & Max


@spironapisał(-a)

Jeśli nie chcesz gadać z Maxem zapytaj go kto jest prezesem Orange Polska. Biedak sobie z tym nie poradzi i przełączy cię do konsultanta. #potwierdzoneinfo 🙂


@spiro i @wscieklaewka , oboje żeście mi boki ze śmiechu "pozrywali" Emotikon: Bardzo szczęśliwy, ale Prezesa żeby nie znać? Ja z Maxem miałem gorzej, bo nie dosyć, że nieufny, to jeszcze uparciuch, nim pozwolił mi porozmawiać z żywą istotą. A jak czyta to właściciel tego głosu, to pewnie zrezygnuje z tej fuchy Emotikon: Bardzo szczęśliwy Zanim zrezygnuje, może trafi do niego to moje info przy pomocy Zespołu NO? @Wiktor i inni (lista sugestii u Ciebie jest długa), podajcie dalej. Warto Maxia szkolić...będą z niego ludzie Emotikon: Mrugający