Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

DLM jak odzyskać starą prędkość


Pracuję w Orange
  • 356
  • 485
  • 25

DLM jak odzyskać starą prędkość


Pawlak007 napisał(-a):

Już zgłosiłem i teraz czekam. Reset routera czyli przywrócić go do ustawień fabrycznych?

Czytałem że aby ten cały DLM ustawił większą prędkość router musi być włączony przez około 2 tyg non stop prawda to czy mit ?

 


 

Ogólnie dla DLM lepiej jeżeli router jest właczony stale, ponieważ jednym z paramterów jaki jest brany pod uwagę to liczba rozłaczeń. Wyłaczając router gwarantujesz jedno dodatkowe rozłaczenie w statystykach i brak mozliwości poączenia przez dłuższy czas 🙂


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

DLM jak odzyskać starą prędkość

Witam, zbieg okoliczności, z tym spadkiem prędkości. Wczoraj wymieniałem w mieszkaniu kable na nowe, za wskazówkami fachowca, co miało poprawić moją jakość połączenia. Stało się jednak odwrotnie. Nagle szum sie podniós. Prędkość pokazała się 8mb/s, poczym spadło do 3mb/s i nic nie wskazuje na zmiane. Może to wskazywać na problemy w Orange? Ogólnie przed wymiana starych kabli, miałem niestabilne łącze ale szło 5,5mb/s a teraz.. nie ma czym się w domu dzielić z takiej prędkości 😄 Jakieś pomysły?


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 0
  • 0

DLM jak odzyskać starą prędkość


Mat napisał(-a):

Pawlak007 napisał(-a):

Już zgłosiłem i teraz czekam. Reset routera czyli przywrócić go do ustawień fabrycznych?

Czytałem że aby ten cały DLM ustawił większą prędkość router musi być włączony przez około 2 tyg non stop prawda to czy mit ?

 


 

Ogólnie dla DLM lepiej jeżeli router jest właczony stale, ponieważ jednym z paramterów jaki jest brany pod uwagę to liczba rozłaczeń. Wyłaczając router gwarantujesz jedno dodatkowe rozłaczenie w statystykach i brak mozliwości poączenia przez dłuższy czas 🙂



Czyli mogło by pomóc nie wyłączanie routera przez jakiś czas?

 


Pracuję w Orange
  • 356
  • 485
  • 25

DLM jak odzyskać starą prędkość

Tak


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 0
  • 0

DLM jak odzyskać starą prędkość

A ile czeka się na jakąkolwiek informacje od czasu zgłoszenia awarii. Zgłosiłem awarię we wtorek rano i do tej pory nic żadnego sms ani telefonu ?

Anonim

Nie dotyczy

DLM jak odzyskać starą prędkość

Można zadzwonić i się zapytać, sms wysyła konsultant przyjmujący zgłoszenie