Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

ipv6 - neostrada 20480

ROZWIĄZANE

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 1

ipv6 - neostrada 20480

Witam, 

 

W umowie zapisany mam login wg schematu xxxxxx@neostrada.pl/ipv6

Posiadam modem TP-Link W9980 z włączoną obługą ipv6, natomiast za żadne skarby nie łączy się z wykorzystaniem tego /ipv6 w loginie. Ani przez PPPoA ani PPPoE. Bez wpisu /ipv6 łączy się bezproblemu. O co chodzi? Ktoś miał podobny problem? Usługa to Neostrada do 20Mbit.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 1

ipv6 - neostrada 20480

Dobra...znalazłem odpowiedź:

 

Jeżeli korzystasz z usługi Neostrada i posiadasz modem Livebox 2.0 lub FunBox, możesz skorzystać z protokołu IPv6. Obecnie inne modemy nie są wspierane. Protokół IPv6 jest dostępny dla wszystkich abonentów Neostrady.

 

UWAGA! IPv6 nie działa na starszych wersjach urządzeń, takich jak Livebox 1.1 czy dekoder Samsung SHD 85, nawet jak jest podłączony do modemu Livebox 2.0 lub FunBox.

Klientom posiadającym te urządzenia lub posiadającym

urządzenia niedostarczone przez Orange nie rekomendujemy przejścia na IPv6!

W przypadku próby przejścia na IPv6 utracisz dostęp do usług – w celu przywrócenia pracy usług należy wykonać powrót na IPv4

 

Temat do zamknięcia...

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

1 ODPOWIEDŹ 1

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 1

ipv6 - neostrada 20480

Dobra...znalazłem odpowiedź:

 

Jeżeli korzystasz z usługi Neostrada i posiadasz modem Livebox 2.0 lub FunBox, możesz skorzystać z protokołu IPv6. Obecnie inne modemy nie są wspierane. Protokół IPv6 jest dostępny dla wszystkich abonentów Neostrady.

 

UWAGA! IPv6 nie działa na starszych wersjach urządzeń, takich jak Livebox 1.1 czy dekoder Samsung SHD 85, nawet jak jest podłączony do modemu Livebox 2.0 lub FunBox.

Klientom posiadającym te urządzenia lub posiadającym

urządzenia niedostarczone przez Orange nie rekomendujemy przejścia na IPv6!

W przypadku próby przejścia na IPv6 utracisz dostęp do usług – w celu przywrócenia pracy usług należy wykonać powrót na IPv4

 

Temat do zamknięcia...