Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Czy Orange wymaga zwrotu ONT zainstalowanego przez Nexerę?

ROZWIĄZANE

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13351
  • 54745
  • 647

Czy Orange wymaga zwrotu ONT zainstalowanego przez Nexerę?

@slav72Szacun za dociekliwość (i słusznie), ale patrząc na statystykę mylnych odpowiedzi na infolinii (nie istotne jakiego operatora) to najbardziej słuszne jest (po zadzwonieniu na infolinię) i tak zachowanie w dobrym zdrowiu tego ONT u siebie i zwrot na wyraźne żądanie Nexery. Myślę, że nie będzie im się chciało wysyłać technika tylko po zdjęcie ONT, a za kilka dni (gdy klient zamówi net u innego opa-bo świat nie znosi pustki), dostarczać go ponownie 🙂


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 20
  • 0

Czy Orange wymaga zwrotu ONT zainstalowanego przez Nexerę?


@slav72napisał(-a)

@agat13  w moim zapytaniu bardziej chodziło o to jak konkretnie sprawa została bądź zostanie rozwiązana, autor wątku sam pisał że będzie się kontaktował z infolinią Nexery i tego chciałem się dowiedzieć, co oni mu powiedzieli?, stąd moje pytanie do @Amorkixrob 


Nie da się do nich dodzwonić, ten czat jest dziwny. Napisałem e-maila, czekam na odpowiedź.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29466
  • 270

Czy Orange wymaga zwrotu ONT zainstalowanego przez Nexerę?

@Amorkixrob dzięki za odzew i informację, w sumie to jestem ciekaw co Ci odpiszą, jak to nie kłopot to daj znać gdy dostaniesz odpowiedź.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32449
  • 36850
  • 1371

Czy Orange wymaga zwrotu ONT zainstalowanego przez Nexerę?

Nexera nie obsługuje klientów indywidualnych.

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29466
  • 270

Czy Orange wymaga zwrotu ONT zainstalowanego przez Nexerę?

@Piotrekk85 powtarzasz to jak mantrę, ale skoro na ich stronie jest kontakt dla mieszkańców/indywidualnych https://www.nexera.pl/pl/contact to  chyba udzielają jakiś informacji.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32449
  • 36850
  • 1371

Czy Orange wymaga zwrotu ONT zainstalowanego przez Nexerę?

To jest kontakt dla osób które chcą udostępnić grunt.

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29466
  • 270

Czy Orange wymaga zwrotu ONT zainstalowanego przez Nexerę?

@Piotrekk85 pytanie, przeczytałeś chociaż wszystko co jest na podlinkowanej stronie?, ja tam widzę więcej możliwości kontaktu...


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32449
  • 36850
  • 1371

Czy Orange wymaga zwrotu ONT zainstalowanego przez Nexerę?

Tak. No jest sekcja INNE.

Klient ma umowę na świadczenie usług z operatorem detalicznym. Orange po wyłączeniu usługi (dezaktywacja w systemie pełna) powinno wystawić zlecenie do Nexery na odbiór ONT i ew. innych sprzętów.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29466
  • 270

Czy Orange wymaga zwrotu ONT zainstalowanego przez Nexerę?

No dobrze, zgodzę się, ale mimo wszystko Nexera też może odpowiedzieć na zapytanie co dalej z takim fantem zrobić, chyba że są ponad to i nie dyskutują z maluczkimi... Nie mniej ciekawi mnie czy i co odpiszą @Amorkixrob .