Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Częste gubienie synchronizacji

ROZWIĄZANE

Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1273
  • 3050
  • 31

Częste gubienie synchronizacji


@-brtk-napisał(-a)

@ketrasaArturnapisał(-a)

@-brtk- wiem, że jest możliwość IPTV po niższej prędkości, ale ja dałem przykład, jak u mnie salon Orange sprzedaje usługi.


To powinni wymienić skład tego salonu, bo sobie sprzedaż zmniejszają.


patrzac na salony to raczej ida w druga strone tzn wciskaja co sie da twierdzac ze to musi byc!
wiec w takie historie to ciezko mi uwierzyc


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52659
  • 710

Częste gubienie synchronizacji


@PARANOJAnapisał(-a)

@-brtk-napisał(-a)

@ketrasaArturnapisał(-a)

@-brtk- wiem, że jest możliwość IPTV po niższej prędkości, ale ja dałem przykład, jak u mnie salon Orange sprzedaje usługi.


To powinni wymienić skład tego salonu, bo sobie sprzedaż zmniejszają.


patrzac na salony to raczej ida w druga strone tzn wciskaja co sie da twierdzac ze to musi byc!
wiec w takie historie to ciezko mi uwierzyc


To pewnie salon w mojej okolicy jest wyjątkiem, i do usług stacjonarnych nie wciska co popadnie. Albo nie chcą zarobić, albo nie chcą czasu tracić na ewentualne problemy z usługami.

 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12959
  • 53225
  • 617

Częste gubienie synchronizacji

@ketrasaArtur Oby takich wyjątków więcej, bo później mniej problemów dla obu stron...


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4102
  • 56

Częste gubienie synchronizacji

Wcale nie, bo potem osoba, która ma ADSL'a do 20Mb/s i spina mu się na np. 18Mb/s, nie może wziąć telewizji, bo mu konsultant/sprzedawca w salonie powie, że się nie da, a nie ma wcale przeciwskazań do tego. Od tego jest technik, by sprawdził czy są możliwości techniczne.


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 22
  • 36
  • 0

Częste gubienie synchronizacji

Witam, miałam podzielić się informacjami jak wygląda sprawa z linią po zgłoszeniu tej sprawy. Technicy obniżyli prędkość o 3 mb/s, więc zobaczymy czy da to coś. Czy będzie działać tylko przez tydzień jak po ostatniej naprawie 😅


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12959
  • 53225
  • 617

Częste gubienie synchronizacji

@Justine_404 Problemem była jednak linia. Uważam, że IPTV na ADSL to pomyłka. Rzadko zdarza się łącze, które zapewnia prędkość maksymalną dla ADSL. Stąd odliczywszy prędkość która potrzebuje IPTV do prawidłowego działania, na net domowy nie zostaje wiele. Po dodaniu strat na prędkości dla wifi otrzymujemy prawie nic. Jeśli już dodawać TV to w technologii SAT, bo nie obciąża łącza. Ma swoje wady, ale działa. Może powinnaś zapytać na czacie o możliwość zmiany technologii TV w usłudze? Obniżenie prędkości na "mniej kłopotliwą" bez zbadania łącza to też żadne rozwiązanie w tym przypadku. Ile można tak obniżać? Dobrze, że działa i tego się trzymajmy. Jednak gdzieś z tyłu głowy miej myśl o tym, że jak będzie możliwość sprawdzenia linii i poprawienia jej parametrów, to się na to decyduj, bo to trzeba zrobić

 


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 22
  • 36
  • 0

Częste gubienie synchronizacji

@agat13 Dobrze napewno będę miała to na uwadze. Na tę chwilę jest wszystko okej i oby już tak zostało.