Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Częste gubienie synchronizacji

ROZWIĄZANE

Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4102
  • 56

Częste gubienie synchronizacji

@ketrasaArtur przecież on ma ADSLa, więc gdzie te 60Mb/s synchronizacji 🙂

Do ADSLa też bez problemu dają IPTV.

 

Linia jest do sprawdzenia, jak jest dobrze, to masz synchronizację 21000Kb/s, więc prawie full dla ADSL, jak jest problem to ci spada o połowę, więc linia znowu do przeglądu. Niech naprawią ten kabel raz a porządnie.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12967
  • 53248
  • 618

Częste gubienie synchronizacji

@Justine_404 Zgłoś to od razu z rana, może monter pojawi się dzisiaj.  Jeśli nie, odłącz dekoder przed 18-tą od modemu. Wyłącz kabel ethernet. Zobaczymy co się stanie. Nie obejrzysz wieczorem wiadomości, ale wyeliminujesz wpływ dekodera na synchro


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52659
  • 710

Częste gubienie synchronizacji

@-brtk- wiem, że jest możliwość IPTV po niższej prędkości, ale ja dałem przykład, jak u mnie salon Orange sprzedaje usługi.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12967
  • 53248
  • 618

Częste gubienie synchronizacji

@Justine_404 Pomyślałem o czym innym...Jak będzie u Ciebie monter zapytaj jak widzi możliwość zmiany technologii na VDSL. ADSL zapięty jest na parametrach maksymalnych, a na błędy nie patrz, bo VDSL pracuje w innych częstotliwościach i co innego wpływa na błędy. Jeśli monter określi długość łącza na mniej niż 1,2 km to warto powalczyć o przejście na VDSL. Podpytaj o obsługę tej technologii przez urządzenia na centrali i wolne wyposażenia.


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 22
  • 36
  • 0

Częste gubienie synchronizacji

@agat13 dzwoniłam I dzisiaj mają się zjawić. Wspomnę im też o tym Vdsl, zobaczymy co powiedzą 🙂

A propo wyłączania tego dekodera to mam z gniazdka tylko wyłączyć zasilanie tak? Bo dekoder mam połączony z routerem bezprzewodowo, nie kablami 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12967
  • 53248
  • 618

Częste gubienie synchronizacji

@Justine_404 To tylko test, ale wyłącz przełącznikiem z tyłu dekodera. Jak będzie monter informuj na bieżąco. Może cos podpowiemy


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1274
  • 3051
  • 31

Częste gubienie synchronizacji


...U mnie w salonie jak ktoś nie ma na linii możliwości uzyskania przynajmniej 60 Mbit/s to nawet nie chcą rozmawiać o TVIP....

 


haha dobre sobie 🤣

w jaki sposob określaja parametry lini skoro puszczaja np na naked?
inna rzecz ze sa celowani z tv wiec gdzies to musze sprzedac


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52659
  • 710

Częste gubienie synchronizacji

@PARANOJA dlatego o salonach partnerskich mam słabą opinię i staram się takich salonów unikać, ale nie zawsze jest to możliwe. Sam o IPTV nie wymyśliłem. To są informacje z salonu partnerskiego.

 

@Justine_404 czekam więc na informację od Ciebie, jak na Twojej linii po wizycie techników będzie działał internet z TV. Lepiej mieć informację rzeczywiste, niż teoretyczne. Może jak radzi @agat13 da się zestawić VDSL na linii, to już by były wyższe prędkości.


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 22
  • 36
  • 0

Częste gubienie synchronizacji

@agat13 Jasne, miejmy nadzieję, że przyjadą 😀

@ketrasa Oczywiście, na pewno poinformuję 😄


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4102
  • 56

Częste gubienie synchronizacji


@ketrasaArturnapisał(-a)

@-brtk- wiem, że jest możliwość IPTV po niższej prędkości, ale ja dałem przykład, jak u mnie salon Orange sprzedaje usługi.


To powinni wymienić skład tego salonu, bo sobie sprzedaż zmniejszają.