Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Brak Internetu - czerwona dioda przy @

ROZWIĄZANE

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Brak Internetu - czerwona dioda przy @

@Piotrekk85  własnie kolega nie chce bota  a dziś dział tylko infolinia 🙂 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Brak Internetu - czerwona dioda przy @

To można zadzwonić na płatny numer 510100100 tam też wystarczy id neo do zgłoszenia usterki

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Brak Internetu - czerwona dioda przy @

@Piotrekk85  jak nie dawno dzwoniłem bo uszkodziło mi się gniazdko tez podawałem ł ten kod 6 cyfrowy uwzięli  się na ten kod 🙂


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 8
  • 0

Brak Internetu - czerwona dioda przy @

Nie jestem wstanie wysłać Wam screena rozmowy z tym botem ale bot napisał: Zarejestrowaliśmy awariè masową na tej linii.

 

Tu pojawia się moje kolejne pytanie, bo wchodząc w zakładkę wsparcie pod 192. mam takie coś: Brak połączenia z internetem. Wprowdź poprawnie login Neostrady i hasło - zakładka zaawansowane, połączenie z internetem.

 

Próby uwierzytelniania nie udają się i czy być może wywaliło mi to hasło? Dodam że dobre kilka lat temu miałem tego typu sytuację i dopiero kontakt z BOK i wygenerowanie nowego hasła pomogło. Czy po tym co odpisał mi bot kontakt z BOK może być moim jedynym rozwiązaniem problemu, a może gdy naprawią awarię to nie będę musiał nic robić. Strasznie niefortunnie się to trafiło, że wypadło to na dzień wolny od pracy.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Brak Internetu - czerwona dioda przy @

Jeśli masz informację o awarii masowej, to musisz cierpliwie zaczekać. Kontakt z infolinią nie pomoże. Awarie masowe mają wyższy priorytet i powinna być niebawem usunięta.

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Brak Internetu - czerwona dioda przy @

Tak jak powiedział kolega jest to awaria  masowa wszy priorytet musisz czekać infolinia nic tu nie zrobi:)

Anonim

Nie dotyczy

Brak Internetu - czerwona dioda przy @

@Kaderian , a może bot ma masową awarię? Drony, nasłuch, myśliwce i pancerniacy działają dzisiaj na zwiększonych obrotach, więc może wystarczy tylko restart routera i standardowe admin oraz oznaczenia z klucza WPA ze spodu naklejki wystarczą? 


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 8
  • 0

Brak Internetu - czerwona dioda przy @

 @Anonim co najmniej 3 osoby z mojego miasta nie licząc mnie mają ten problem, więc niemozliwe ze nam wszystkim routery odwaliły taki numer w tym samym czasie 😕

 

W momencie pisania tej odpowiedzi byłem na spacerze z psem. W magiczny sposób po powrocie moim oczom ukazał się widok świecącej się na zielono diody od Internetu. Po 17 godzinach Orange rozwiązało mój problem, a Wam dziękuję za wszelkie próby pomocy.