Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Blokowanie strony przez router


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5375
  • 21545
  • 173

Blokowanie strony przez router

@Anonim 

Uwierz mi, nie pisałbym gdybym nie sprawdził. Ta akurat funkcjonalność Cybertarczy zależy od używania w LAN serwerów DNS Orange. I tylko od tego. Nie trzeba VPN żeby użyć "swojego" serwera DNS.

j131_0-1644157801033.png

 

Anonim

Nie dotyczy

Blokowanie strony przez router

@j131  nie wnikam bardziej, na pewno da się zmienić DNS, ale po co, to niebezpieczna strona, dziwaczna ta sieć Orange, ale macie CyberTarczę, ja muszę się chronić sam 😉

 


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5375
  • 21545
  • 173

Blokowanie strony przez router

@Anonim @jacek-pyziak 

Ja nie zachęcam żeby tam coś uruchamiać, tylko odpowiadam na pytanie OP: czy da się coś z tym zrobić. Odpowiedziałem że się da, napisałem co i jednocześnie poddałem w wątpliwość sens takiego działania. Tyle w tym temacie.

Anonim

Nie dotyczy

Blokowanie strony przez router

@j131  ja jedno powiem, jak zapora czy Antyvirus coś blokuje, to nie omijam tego, bo mam cenne dane na komputerze, jak ktoś to ma gdzieś, to spok, można zignorować i działać, fajnie jak skrypt zaszyfruje dane na dysku, nie da się już tego odszyfrować, pełno takich tematów na Elektroda... luz 😎


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 407
  • 1046
  • 7

Blokowanie strony przez router

Podstawiłem u siebie pojedyńczo dns-y od Orange i normalnie się otwiera. Adres jest chyba z Korei Południowej.  

Anonim

Nie dotyczy

Blokowanie strony przez router

@jaryn  ciekawe co chcą u nas zdziałać, może coś złego...


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Blokowanie strony przez router

slav72_0-1644158397271.png

Tak się wyświetla jako przetłumaczona.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5375
  • 21545
  • 173

Blokowanie strony przez router

@jacek-pyziak 

Podsumowując: niefortunnie zatytułowałeś wątek, to nie ruter Ci blokuje dostęp, tylko Cybertarcza. I lepiej się z tego ciesz, bo prawdopodobnie bez tego wpadłbyś na niejedną minę.

 

PS. Zwykły MSW Defender pokazuje że instalki z tej strony są zainfekowane tym świństwem: Trojan:Win32/Spursint.F!cl. Zapewne może to być fałszywy alarm, nie ryzykowałbym sprawdzania na własnej skórze.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 407
  • 1046
  • 7

Blokowanie strony przez router

@Anonim może to życia nie pozbawi, jak się na tę stronę wejdzie. Komp jeszcze działa, czyli życia nie pozbawia.

Anonim

Nie dotyczy

Blokowanie strony przez router

@jaryn tak zażartowałem, bo trzeba nie mieć ochrony, by robactwo złapać 😉