Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Blokada domeny firmowej


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52434
  • 702

Blokada domeny firmowej

U mnie strona też ładuje się bez problemów.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5371
  • 21522
  • 173

Blokada domeny firmowej

@itgeosystem: nie wiem czy już próbowałeś/próbowałaś, ale może zwykłe "odświeżenie" adresu IP pomoże doraźnie (np. restart FB)?


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 48
  • 142
  • 1

Blokada domeny firmowej

Jestem na światłowodzie od Orange i ta strona u mnie działa normalnie, ping 9 ms.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Blokada domeny firmowej

Sytuacja wygląda jakby adres ip lub jakaś pula została zablokowana na poziomie hostingu.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 12
  • 0

Blokada domeny firmowej

Też mi to wygląda na blokadą IP, ale nie tylko mojego "zewnętrznego", ale również wszystkich stron z tego hostingu, ponieważ nie mam dostępu na swoje strony, główną stronę dhosting, dpanel, dpocztę i wszystko co wyszło spod ich skrzydeł 

 

dhosting "przygląda się sprawie", trwa to już pewien czas (zazwyczaj odpisują na zgłoszenia po kilkunastu minutach), ale mam nadzieje że rozwiązanie nadejdzie 😁

 

Próbowałem wchodzić na swoją stronę na różnych przeglądarkach, komputerach, łącznie z wyłączaniem flagi "security.enterprise_roots.enabled" na Mozilli, ale nadal nic to nie zmienia.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Blokada domeny firmowej

A spróbuj uruchomić wiersz poleceń na windowsie i wpisz komendę

curl https://itgeosystem.pl -v -k

A mam jeszcze takie pytanie. Strona używasz cache poprzez LiteSpeed Cache. Czy na pewno jest to dobrze skonfigurowane?

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 407
  • 1046
  • 7

Blokada domeny firmowej

Strona działała i działa.1.png1.png


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 12
  • 0

Blokada domeny firmowej

C:\Users\Tomek>curl https://itgeosystem.pl -v -k
* Rebuilt URL to: https://itgeosystem.pl/
*   Trying 109.95.158.2...
* TCP_NODELAY set
* connect to 109.95.158.2 port 443 failed: Timed out
* Failed to connect to itgeosystem.pl port 443: Timed out
* Closing connection 0
curl: (7) Failed to connect to itgeosystem.pl port 443: Timed out

W panelu administracyjnym wskazałem wordpressa jako CMS który ma zainstalować się na domenie automatycznie. LiteSpeed Cache to wtyczka, która była już po instalacji i z tego co wiem dhosting wrzuca ją wszędzie. Sam jej nie edytowałem, ani nie wyłączałem


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5371
  • 21522
  • 173

Blokada domeny firmowej


@itgeosystemnapisał(-a)

Też mi to wygląda na blokadą IP, ale nie tylko mojego "zewnętrznego", ale również wszystkich stron z tego hostingu, ponieważ nie mam dostępu na swoje strony, główną stronę dhosting, dpanel, dpocztę i wszystko co wyszło spod ich skrzydeł 

 

dhosting "przygląda się sprawie", trwa to już pewien czas (zazwyczaj odpisują na zgłoszenia po kilkunastu minutach), ale mam nadzieje że rozwiązanie nadejdzie 😁

 

Próbowałem wchodzić na swoją stronę na różnych przeglądarkach, komputerach, łącznie z wyłączaniem flagi "security.enterprise_roots.enabled" na Mozilli, ale nadal nic to nie zmienia.


No jak nie tylko jak tylko, wszystkim innym działa. Tylko Twój IP jest blokowany przez coś w okolicy dhosting.tp.pl... Jasne że nie masz dostępu do różnych stron ale to Ty  jesteś blokowany, nie te strony.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 48
  • 142
  • 1

Blokada domeny firmowej

No ale jeżeli to jego IP jest blokowane to nie można po prostu spróbować przez VPN żeby mieć pewność? Albo po prostu zrobić restart Funboxa żeby IP się na inne zmieniło i zobaczyć czy działa (nie mam pewności czy zmiana IP nadal tak występuje czy tylko po 10 dniowych sesjach) Można też zmienić IP w Funbox na IPv4/IPv6 w zależności co aktualnie jest używane i sprawdzić czy to coś da.