Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Błąd na stronie uniemożliwiający przedłużenie umowy


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 15
  • 0

Błąd na stronie uniemożliwiający przedłużenie umowy

Dzień dobry,

od ostatniej przerwy technicznej nie można dokończyć przedłużenia umowy (tak, przed przerwą próbowałam i wszystko działało). Po wybraniu rodzaju internetu i adresu, pojawia się możliwość wyboru czasu trwania umowy - dwa przyciski: "bezterminowo" i "24 miesiące". Domyślnie zaznaczony jest "bezterminowo" i nie można zmienić na opcję "24 miesiące". W konsoli przeglądarki pojawia się błąd "Uncaught TypeError: e is undefined" (Firefox) lub "Uncaught TypeError: Cannot read property 'mainServices' of undefined" (Chrome) za każdym razem, gdy klika się przycisk "24 miesiące".

Problem zgłaszałam trzy razy (Twitter + 2 razy czat); konsultanci w odpowiedzi wysyłali mi na maila gotową ofertę, ale po użyciu linku z tych maili formularz wysypuje się w tym samym miejscu. Nie wiem, komu jeszcze mam to zgłosić, żeby w końcu zostało naprawione, więc piszę też o tym tutaj.

21 ODPOW. 21

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12985
  • 53316
  • 619

Błąd na stronie uniemożliwiający przedłużenie umowy

@niktosiu  zanim zaczniesz zamawiać wyczyścić ustawienia przeglądarek. Ciasteczka, hasła i historię. Dopiero wtedy zamawiaj.. Powiedz czy zadziała


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Błąd na stronie uniemożliwiający przedłużenie umowy

@niktosiu  jeżeli masz włączonego Adblocka (lub inną blokadę reklam) to go wyłącz i spróbuj ponownie złożyć zamówienie.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 15
  • 0

Błąd na stronie uniemożliwiający przedłużenie umowy

Wyłączone wszystko, co jest możliwe, wyczyszczona przeglądarka. Ciągle nic, te same błędy. Dodatkowo próbowałam w Edge (nigdy wcześniej nie uruchamiana) i pojawia się ten sam błąd.

Zainstalowałam aplikację Mój Orange, bo myślałam, że tam przejdzie, ale też nie.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12985
  • 53316
  • 619

Błąd na stronie uniemożliwiający przedłużenie umowy

@niktosiu  a spróbuj zaznaczyć na próbę " bezterminowo "  i zobacz czy przejdzie jedno okno dalej


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 15
  • 0

Błąd na stronie uniemożliwiający przedłużenie umowy

Jeśli zostawię opcję "bezterminowo" to normalnie przechodzi dalej do wyboru czy chcę Internet czy Internet z TV.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Błąd na stronie uniemożliwiający przedłużenie umowy

@niktosiu  spróbuj zaznaczyć co chcesz przedłużyć, tak przechodź dalej aż do potwierdzenia wyboru, a wtedy anuluj zamówienie i spróbuj jeszcze raz zaznaczyć opcję 24 miesiące.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12985
  • 53316
  • 619

Błąd na stronie uniemożliwiający przedłużenie umowy

@niktosiu  podejrzewam błąd aplikacji. Spróbuj z innego niezależnego kompa. Jeśli i ten zawiedzie, zostaje tylko reklamować na infolinii


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Błąd na stronie uniemożliwiający przedłużenie umowy

@niktosiu  jeszcze propozycja, zainstaluj w telefonie aplikację Mój Orange i spróbuj przez apkę przedłużenia umowy.

Edit.

Sorki nie doczytałem że już próbowałaś.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 15
  • 0

Błąd na stronie uniemożliwiający przedłużenie umowy

Próbowałam na innym komputerze - to samo. Przeglądarka w telefonie - to samo.

Natomiast:
Jeśli wybiorę opcję "bezterminowo", mogę przejść do następnego kroku. W następnym kroku zmieniam opcję z "Internet" na "Internet z TV i telefonem internetowym". Z tą opcją zaznaczoną wracam do poprzedniego kroku i mogę zmienić czas trwania umowy na "24 miesiące", więc zmieniam. Znowu przechodzę do wyboru opcji i tym razem nie mogę zmienić z "Internet z TV" na sam "Internet" i mam te same błędy.