Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Awaria światłowodu - czy występuje jakaś ogólnokrajowa?

ROZWIĄZANE

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13934
  • 57352
  • 691

Awaria światłowodu - czy występuje jakaś ogólnokrajowa?

@Pawel88  i tu właśnie widzę problem..

To sieć operatora, który świadczy na niej usługi dla Orange i tu, na punkcie styku dwóch operatorów zawsze jest ryzyko powstawania problemów. 

Przekazywanie reklamacji i ich realizacja, gdzie dwie firmy odpowiadają za jedną reklamację, są trudne..


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29500
  • 271

Awaria światłowodu - czy występuje jakaś ogólnokrajowa?

@Pawel88 zgłaszaj awarię do jednych i drugich, ciśnij ich do bólu, nic innego raczej nie pomoże.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 200
  • 695
  • 0

Awaria światłowodu - czy występuje jakaś ogólnokrajowa?

Bywalcy tego forum - pamiętacie zapewne jak to w sierpniu ja bezskutecznie dochodziłem się o to by być podpiętym do świeżo  rozwieszonego światłowodu fiberhost a nie do kilkuletniego protonetu .

A teraz z tego co pisze Paweł88 wynika , że z tym fiberhostem też są kłopoty . Paweł88 - jak dawno jest rozwieszony fiberhost w twojej okolicy i od jak dawna ty jesteś do niego podłączony ?🙂


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13934
  • 57352
  • 691

Awaria światłowodu - czy występuje jakaś ogólnokrajowa?

@abcdCiekawe czy już naprawione, bo info nie ma żadnego...a z tego co słyszałem FH się nie spieszy


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2642
  • 10871
  • 100

Awaria światłowodu - czy występuje jakaś ogólnokrajowa?

Cześć @Pawel88 

U mnie światłowód działa  🙂 Zgłaszaj ten problem na infolinii Orange *100 lub 510 100 100 lub na Orange czacie 🙂

Pozdrawiam 🙂


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 389
  • 1764
  • 5

Awaria światłowodu - czy występuje jakaś ogólnokrajowa?

Jak ja miałem problemy z łączem Orange BSA na światłowodzie (zerwane przyłącze) to na naprawę czekałem 7 dni. I kilkukrotnie monitowałem u swojego operatora. Sam technik przyznał że nie widział wcześniej zgłoszenia i być może coś źle wpadło u nich w systemie. Być może tu jest podobna sytuacja. Mają jakieś problemy z obsługą zgłoszeń na sieciach BSA. Nie tłumaczy to jednak faktu że po pierwszym telefonie powinna być reakcja i chęć rozwiązania problemu.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13934
  • 57352
  • 691

Awaria światłowodu - czy występuje jakaś ogólnokrajowa?

@Pawel88  info oznaczone jako rozwiązanie nie jest rozwiązaniem problemu awarii łącza. 

Warto zaznaczać coś, co pomoże innym użytkownikom ogarnąć podobne problemy 


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2714
  • 9930
  • 52

Awaria światłowodu - czy występuje jakaś ogólnokrajowa?

@Pawel88 I jak uszkodzenie już Ci usunęli? To powinno trwać maks 48 godzin chyba że jest awaria masowa. Konsultant powinien Cię poinformować co się dzieje i dlaczego to tak długo trwa. Poziom obsługi klientów niestety wciąż jest na niskim poziomie pomimo wdrożenia setek systemów które z założenia miały usprawniać cały proces.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 389
  • 1764
  • 5

Awaria światłowodu - czy występuje jakaś ogólnokrajowa?

Oj procesy obsługi zgłoszeń uszkodzeń nadal kuleją w Orange. Często trzeba dzwonić i poganiać. Szczególnie te z kategorii usterek poważnych (uszkodzenie przyłącza). 


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 456
  • 3918
  • 20

Awaria światłowodu - czy występuje jakaś ogólnokrajowa?

@marder zawsze to jest przewidywany czas usunięcia awarii. Zawsze może się wydłużyć