Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Telefon stacjonarny jako firmowy i na konretne godziny?


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 10
  • 0

Telefon stacjonarny jako firmowy i na konretne godziny?

Cześć

Myślę czy nie wykorzystać telefonu stacjonarnego jako telefon firmowy do kontaktu ze mną, zamiast podawać prywatny numer komórkowy. Rozumiem że odbieranie z każdego numeru jest darmowe?

Natomiast czy można zrobić jakoś tak, żeby telefon był aktywny tylko w godzinach pracy, a nie dzwonił po 17 do 8? Nie widzę nigdzie tego w opcjach funbox 6. Zawsze pozostaje fizyczne odpinanie i podpinanie...

Pozdrawiam

 

________________
* Przeniosłem z działu Telefony i tablety – moderator Michał

5 ODPOW. 5

Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1832
  • 8887
  • 70

Telefon stacjonarny jako firmowy i na konretne godziny?

Możesz skonfigurować ten numer na innej bramce VoiP lub na telefonie komórkowym. Poszukaj instrukcji od @j131

PS. Mam, https://nasz.orange.pl/t5/Internet-domowy/Orange-VoIP-przez-klienta-SIP-na-androidzie/m-p/262709


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13402
  • 54888
  • 649

Telefon stacjonarny jako firmowy i na konretne godziny?

@SmartnyDom  niestety nie ma harmonogramu dla VoIP w modemie. Po prostu działa i nie ma możliwości ( prócz mechanicznego wyłączenia dzwonka lub odłączenia kabla)  wyłączenia dzwonienia. Ja to rozwiązałem minicentralką telefoniczną. Panasonic 206 ma już programowalne opcje dzwonienia, a zajmuje niewiele miejsca...

VoIP nawet w komórce też będzie dzwonił....

 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 10
  • 0

Telefon stacjonarny jako firmowy i na konretne godziny?

Jestem zielony w temacie. Czyli nie muszę kupować stacjonarnego telefonu, tylko mogę skonfigurować usługę na smartfonie i tam odbierać połączenia? Tylko czy to muszę drugi telefon mieć, czy na swoim głównym będę miał (?) dwa numery aktywne?


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13402
  • 54888
  • 649

Telefon stacjonarny jako firmowy i na konretne godziny?

@SmartnyDom  na swoim smartfonie będziesz odbierał połączenia VoIP. @Samotnick  dobrze podał instrukcję 


Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1832
  • 8887
  • 70

Telefon stacjonarny jako firmowy i na konretne godziny?

@SmartnyDom Ja bym wybrał smartfon, ponieważ w nim masz już standardowo możliwość wyciszania według harmonogramu. Do drugie możesz taki firmowy numer zabrać ze sobą jak wychodzisz z biura.