Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Automatyczne przedłużenie umowy internet z telewizją czy jest wciąż aktualne?


Zespół Nasz Orange
  • 1043
  • 8403
  • 53

Automatyczne przedłużenie umowy internet z telewizją czy jest wciąż aktualne?

@Piotrekk85

"Z końcem roku kończy mi się umowa w ramach Prostej promocji Neostrady i Telewizji"

Założyłem, że będzie to ostatni dzień grudnia, chociaż to założenie nawet jeśli mylne to nie zmienia tego, że w nowym roku już 6m APU, autorce tego tematu nie wpadnie.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Automatyczne przedłużenie umowy internet z telewizją czy jest wciąż aktualne?

Okej. Ale co to znaczy nie wpadnie? Stara konstrukcja APU poza lojalką i gwarancją ceny dawała też prawo do odszkodowania kiedy umowa była rozwiązania przez Orange bez ściśle określonych przesłanek. Nowe umowy po 19.11 dają prawo Orange wypowiedzenia umowy po zakończeniu lojalki bez uzasadnienia, wskazania powodu. W kontekście planów wyłączenia POTSów ma to istotne znaczenie w jakim trybie będzie umowa.

Zespół Nasz Orange
  • 1043
  • 8403
  • 53

Automatyczne przedłużenie umowy internet z telewizją czy jest wciąż aktualne?

Pozostałe zapisy umowy pozostają bez zmian. Dowiem się co w tej sytuacji, którą opisałeś i dam znać.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Automatyczne przedłużenie umowy internet z telewizją czy jest wciąż aktualne?

Już mam oficjalną wersję, że planów nie ma. Ale zapisy w nowych umowach są. Więc zastanawia mnie czy jeśli zmiany będą czy ktoś już dostał pismo w tym zakresie.

Zespół Nasz Orange
  • 1043
  • 8403
  • 53

Automatyczne przedłużenie umowy internet z telewizją czy jest wciąż aktualne?

Nic mi na ten temat nie wiadomo, a sam też mam jedną paczkę usług właśnie w APU. Jeśli coś dostanę to się podzielę tym tutaj.

Anonim

Nie dotyczy

Automatyczne przedłużenie umowy internet z telewizją czy jest wciąż aktualne?

Ja mam w §2 umowy OL zapis w pkt.3, że po okresie na jaki umowa została przedłużona,tj. po 6 miesiącach, każdorazowo będzie ona przedłużana na kolejny-(wytłuszczone)-czas określony 6 miesięcy. Więc APU jak najbardziej będzie działać.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 38
  • 21
  • 2

Automatyczne przedłużenie umowy internet z telewizją czy jest wciąż aktualne?

prawda jest taka ze ta konsultantka nie ma pojecia o swojej pracy  😉
jezeli masz w umowie zapisane ze po 24 mc umowa przechodzi w APU to taki tryb bedzie Cie obowiazywac.
umowy zawarte od 19 listopada br maja zawarty zapis ze po okresie promocyjnym umowa przechodzi na czas nieokreslony zachowujac te sama cene co w ostatnim miesiacu promocji


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Automatyczne przedłużenie umowy internet z telewizją czy jest wciąż aktualne?

@Wy_Zysk: z zachowaniem ceny nikt nie dyskutuje. Ale umowy/aneksy po 19.11 mają klauzule rozwiązania umowy bez powodu z miesięcznym wypowiedzeniem po lojalce (co nie tylko dla mnie jest gruntem pod wygaszanie POTSa i może innych usług za kilka lat).

A chodzą słuchy, że w okresie świąteczno-noworoczno-świętotrzechkrólowym mają być wysyłane jakieś pisma do klientów z umowami przed 19.11 (by nikt ich nie czytał dokładnie). Ile w tym prawdy to nie wiem.

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 11
  • 15
  • 0

Automatyczne przedłużenie umowy internet z telewizją czy jest wciąż aktualne?


@Bartłomiejnapisał(-a)

@Piotrekk85

"Z końcem roku kończy mi się umowa w ramach Prostej promocji Neostrady i Telewizji"

Założyłem, że będzie to ostatni dzień grudnia, chociaż to założenie nawet jeśli mylne to nie zmienia tego, że w nowym roku już 6m APU, autorce tego tematu nie wpadnie.


Tak umowa kończy się z dniem 31 grudnia, z dyskusji wynika, że z dniem 1 stycznia wyłączenie usługi mi nie grozi, tylko przechodzę na 6m APU ewentualnie na czas nieokreślony z miesięcznym wypowiedzeniem (są rozbieżne zdania). Dobrze myślę? Napiszę szczerze ja i tak zostanę w orange bo mieszkam na wsi i raczej lepszej jakości internetu nie będę miała niż z orange, ale po co płacić więcej za to co obecnie mam, i dochodzi kwestia, że zastanawiam nad przejściem z telewizji satelitarnej na IPTV (nie wiem czy aby wyjdę korzystniej na jakości obrazu), a za radą pana u którego z wraz tatą załatwialiśmy cesję, najlepiej poczekać do czerwca, bo wówczas wychodzi umowa pakietu daw. Witaj HD. Podsumowując zarówno 6 APU, czy też przedłużenie na czas nieokreślony na obecnych warunkach mnie zadowoli. Najgorzej obawiałam się tego, że wkroczę w Nowy Rok bez internetu i telewizji.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2023
  • 5467
  • 184

Automatyczne przedłużenie umowy internet z telewizją czy jest wciąż aktualne?

Bez obaw, będzie tak jak w aneksie/umowie, czyli APU 6 mc. Chyba, że system nawali i wygeneruje opłatę cennikową (nie promocyjną) bo to się zdarza (np. inne zlecenie zakłóci proces APU), ale reklamacja w takim przypadku jest uznawana.