Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Anulowanie zgłoszenia usterki internetu


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 2
  • 0

Anulowanie zgłoszenia usterki internetu

Dzień dobry,

 

Chciałbym anulować zgłoszenie usterki w orange. Wczoraj miałem spory problemy z internetem i infolinia automatycznie zgłosiła usterkę mimo że chciałem tylko rozmowy z konsultantem i przyszedł sms informujący o ewentualnych kosztach. Niestety nie mam dostępu do danych logowania do konta mój orange (piszę z konta tymczasowego) ani numeru PIN. Mam tylko umowę i numer zgłoszenia. Czy jest możliwość jego anulowania w inny sposób niż poprzez logowanie do "mój orange" ?

5 ODPOW. 5

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36192
  • 1366

Anulowanie zgłoszenia usterki internetu

Zadzwoń na infolinię 510100100
Anonim

Nie dotyczy

Anulowanie zgłoszenia usterki internetu

@damchojnowJest taka możliwość ale jutro przez czat po zalogowaniu się do Mój Orange inaczej się nie polaczysz z konsultantem. Lub przez telefon 510 100 100 ale polaczenie płatne.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 2
  • 0

Anulowanie zgłoszenia usterki internetu

Problem w tym że nie mam danych do logowania do "mój orange", tak jak napisałem powyżej.

 

Jeżeli chodzi o infolinie próbowałem dzwonić i każe mi podać 6-cio cyfrowy numer PIN którego nigdzie nie ma na umowie. Masakra z tymi wszystkimi hasłami i numerami...

Anonim

Nie dotyczy

Anulowanie zgłoszenia usterki internetu

@damchojnowAle masz numer Neostrady do zarejestrowania się do Mój Orange.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 2
  • 0

Anulowanie zgłoszenia usterki internetu

Niestety kiedy podawałem numer ewidencji przy rejestracji pokazywało że już ten numer jest zarejestrowany. Właśnie przyszedł sms od orange że usterka została usunięta więc sprawa zamknięta. Dziękuję za odpowiedzi i waszą pomoc.