Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Światłowód


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Światłowód

Mieszkam w 27-415 Kunów ul.Prosta 15/5 Na mojej klatce schodowej jest zainstalowany kabel światłowodowy od ponad 2 lat w odległości 2 metrów  od moich drzwi.Czy ktoś z kompetentnych osób z Orange może mi powiedzieć, kiedy będę miał światłowód w domu.

     Jestem  usługobiorcą  w Orange i trzeci raz przedłużyłem  umowę o 6 miesięcy.Umowa kończy mi się 14 .01 .2021. Mam trochę czasu, aby zastanowić się nad zmianą firmy która zaoferuje mi korzystniejszą ofertę cenowo i technicznie.Mam Orange Love  z kabla telefonicznego.Czekam na konkretną odpowiedz.Józef M.

12 ODPOW. 12

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12996
  • 53364
  • 620

Światłowód

@jozef4807 Na stronie Orange jest baner który reklamuje usługę światłowodu do testów na 1 m-c. W zakładce "Internet domowy".Wystarczy kliknąć "sprawdź" i dalej poprowadzi. Można też sprawdzić zasięg usługi FTTH podając swój adres na w/w stronie.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Światłowód

Agat13 nie umiesz czytać? Mam światłowód  2 metry od moich drzwi.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12996
  • 53364
  • 620

Światłowód

@jozef4807 Na forum są ludzie którzy mają taką samą sytuację,a nie mogą założyć usługi. Dlaczego? Bo nie są w stanie przejść zgłoszenia na swoim adresie. Wystarczy poczytać...Dlatego polecam najpierw sprawdzić możliwość, a później się zastanawiać kiedy założą. Nie pytam na darmo i bez sensu


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Światłowód

Bez sensu to była Twoja pierwsza i druga  odpowiedż.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12996
  • 53364
  • 620

Światłowód

@jozef4807 To jest forum pasjonatów, a nie Biuro Obsługi Abonenta. Tu nikt nie powie "instalacja odbędzie się za 3 dni o 12:00". Możemy doradzić, podpowiedzieć, a nie załatwiać zgłoszenia i wystawiać zlecenia instalacji. Czego się spodziewałeś? Konkretnej informacji kiedy u Ciebie będzie ekipa? To chyba jest bez sensu... 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36212
  • 1366

Światłowód

A skąd masz info, że jest to kabel światłowodowy, z którego można podłączać klientów? może jakieś zdjęcia? raczej 2 lata Orange nie zwleka z dodaniem adresów do sprzedaży, tym bardziej że w ofercie hurtowej też nie są dostępne

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12996
  • 53364
  • 620

Światłowód

@Piotrekk85  Nasz postodawca nie pyta o możliwości tylko "kiedy???"


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Światłowód

W Ostrowcu Świętokrzyskim w salonie Orange wiedzą o tym światłowodzie. Mówią ,że oni nie podłączają, to inna ekipa itp.Jeszcze raz pytam : "Czy ktoś z kompetentnych osób z Orange może mi powiedzieć, kiedy będę miał światłowód w domu." Agat13 i Piotrekk85 . Czy jesteście z Orange i kompetentni w instalowaniu światłowodów?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36212
  • 1366

Światłowód

Ja nie jestem z Orange. Pracownicy z Orange mają rangę "Pracuję w Orange". Ale i tak nikogo od światłowodów tu nie ma. Dla mnie to jest trochę dziwne by 2 lata Orange wybudowało coś i nie korzystało. Orange jest spółką giełdową i za takie działania można pójść za kratki, które sugerujesz. To też chyba nie jest pomyłka z Orange bo wg mapy w Twojej miejscowości nie ma żadnego punktu adresowego ze światłowodem od Orange. Dlatego najprawdopodobniej ten światłowód jest wykorzystywany do innych celów.