Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Światłowód - kilka światłowodów


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Światłowód - kilka światłowodów

@Emill1  w Orange wszystko zależy  od systemów sprzedażowych. System mówi, że można, to można. Jeśli mówi, że nie, to nie.. warunki na miejscu nie są decydujące 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 430
  • 1217
  • 2

Światłowód - kilka światłowodów

@agat13ale ze im nie zależy na większej sprzedaży? Dziwne to. Ciekawe kiedy zmienia podejście. Skoro mówicie ze inny ISP bezproblemowo umożliwia taka czynność


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Światłowód - kilka światłowodów

@Emill1  założenia i zasady. Tak wymyślili i tak sprzedają. Mój lokalny ISP nie ma z tym problemów.  Więcej usług, więcej kasy za faktury...podejście zmienią jak się rynek nasyci.. 

Jeszcze jedno mi wpadło do głowy. Sprzedaż w pakiecie. Druga nitka i usługa to byłby już tylko net, a inny klient by może kupił tv I telefon, multiroom....czyli aspekt finansowy


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 430
  • 1217
  • 2

Światłowód - kilka światłowodów

@agat13 @ketrasaArtur a jak się nazywają wasi ISP którzy to umożliwiają?


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Światłowód - kilka światłowodów

@Emill1  mam w Lomiankach 3 różnych I żaden chyba by nie robił problemów. Mój IBS Telko na pewno.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Światłowód - kilka światłowodów

@Emill1 mój dostawca internetu DomTel, a teraz drugi buduje światłowód, LiquidSystem.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 430
  • 1217
  • 2

Światłowód - kilka światłowodów

A ktoś wie jak się na takie coś zapatrują inni wielcy? Czyli tm plus? Oni też tylko 1net na jeden adres? Bo Play to ma z Vectra czy UPC to z tym zasięgiem nie będą wszędzie.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Światłowód - kilka światłowodów

@Emill1 z innych dostawców, to nie powiem, bo u mnie monopol ma DomTel. Zbudował sieć z własnych środków i nikogo więcej nie musi wpuszczać w swoją sieć. LiquidSystem realizuje z POPC, ale jeszcze infrastruktury nie ma, więc nie wiem kogo wpuszczają do swojej infrastruktury.


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 437
  • 1104
  • 13

Światłowód - kilka światłowodów

No ale z tego, co napisał @slav72 wynika, że warunki na miejscu są takie, że by można. W tym momencie odmawianie na zasadzie "nie, bo nasze systemy mówią inaczej" jest po prostu głupotą - obniża przychody firmy (tak poza wszystkim innym).


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

Światłowód - kilka światłowodów


@Janhalbnapisał(-a)

"choć w kamienicy są wolne zasoby w większej ilości niż liczba adresów to nie da się i tyle."

 

Orange. "Się nie da".

Nie jestem w stanie tego zrozumieć: skoro są "wolne zasoby", skoro możliwości podłączenia w danej kamienicy są WIĘKSZE niż liczba adresów, do dlaczego, na Jowisza, "się nie da"?!

 

Przecież to jest jakiś absurd.

Facepalm.jpg


Jeżeli są wolne zasoby to się da, bo czemu miałoby sie nie dać 😋