Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Światłowód - infrastruktura już jest a usługi brak


Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Światłowód - infrastruktura już jest a usługi brak

W drugiej połowie kwietnia 2018r. na ulicy, przy której mieszkam położono światłowód. Plan modernizacji przłyłącza został przedstawiony, roboty zostały zakończone na początku maja. Zaraz po zakończeniu robót otrzymałem telefon z Orange czy mogą wysyłać techników do podłączenia usługi w lokalu. Rozmowę przełożyłem na przyszły tydzień z uwagi na brak czasu i fakt, że nie miał kto wpuścić ekipy do mieszkania. Od tamtego czasu, a był to początek maja brak kontaktu ze strony Orange. Okazuje się, że usługa w mojej lokalizacji jest niedostępna. Budynek wcześniej na mojej ulicy ma możliwość podłączenia usługi, a u mnie jest jakiś problem. Z moich informacji wynika, że ekipa która wykonywała prace (na zlecenie Orange) była mało rzetelna i musiała dokonać poprawek. Głównie estetyka np. stare i brudne maskownice itp. Gdzie można uzyskać aktualne informacje o dacie podłączenia usługi? Może jakiś adres mailowy? Na infolinii nic nie wiedzą, albo otrzymuję informację w stylu, "może za 3 miesiące".

1 ODPOWIEDŹ 1

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Światłowód - infrastruktura już jest a usługi brak

Szukaj lokalnych przedstawicieli handlowych. Może na sąsiednich blokach jest numer to tzw. opiekuna budynku.