Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Światłowód czas oczekiwania

ROZWIĄZANE

Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 17
  • 41
  • 0

Światłowód czas oczekiwania

Hej 3 09 2020 przyjechali do mnie monterzy po tym jak zgłosiłem ze chce mieć światłowód, zamontowali kabel do jakiegoś haka na dachu, podpisałem umowę i pojechali, powiedzieli ze za 3-5dni przyjadą montować światłowód do końca, minęło 6 dni zadzwoniłem do orange i dostałem informacje ze w tym tygodniu , więc czekałem , minął tydzień i nic znowu zadzwoniłem dostałem informacje Ze na pewno w tym tygodniu i znowu nic , umowa podpisana a te 2 miesiące darmowe zmieniły się już w 1 5 i to nie wiem czy mniej

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Światłowód czas oczekiwania


@ketrasaArturnapisał(-a)

@zomiek podpisanie umowy powinno nastąpić po uruchomieniu usługi, a nie podciągnięciu światłowodu. Masz kopię umowy, kontakt do montera?

Proponuję sprawdzić również w sprawę podłączenia światłowodu w salonie Orange jak i dzwonienie na infolinię.


z tego wynika coś innego

https://www.orange.pl/poradnik/swiat-orange/przylacze-swiatlowodowe-3-kroki-do-uruchomienia-lacza-sw...

 

@zomiek w takim razie musisz dzwonic i domagac sie natychmiastowej wizyty montera, a dodatkowo przesuniecia tych darmowych miesiecy jak juz bedzie internet podpiety. Dowiedz sie z jakiej firmy byli monterzy i dzwon tez do nich bezposrednio. W salonie Orange w Twojej miejscowosci powinni wiedziec kto jest podwykonawca takich usług

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

38 ODPOW. 38

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Światłowód czas oczekiwania

@zomiek dzwon do BOK https://www.orange.pl/view/kontakt choćby codziennie i żądaj przedłużenia tych darmowych miesiecy od momentu instalacji. 


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 17
  • 41
  • 0

Światłowód czas oczekiwania

Ok, mam jeszcze tydzień internet w innej sieci a potem się kończy i co w tedy robić ? Jutro spróbuje jeszcze raz zadzwonić i spytać się o te 2 miesiące.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Światłowód czas oczekiwania

tutaj nie ma o co sie pytac tylko zgłos reklamacje. Przedstaw sprawe i mysle ze nie powinno byc problemu. Dzwoń, dopytuj się o montaż i walcz o te dwa miesiące:)


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 17
  • 41
  • 0

Światłowód czas oczekiwania

Ok dzięki za pomoc , i pytanie do innych ile czasu wam zajął montaż światłowodu.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18408
  • 52636
  • 709

Światłowód czas oczekiwania

@zomiek podpisanie umowy powinno nastąpić po uruchomieniu usługi, a nie podciągnięciu światłowodu. Masz kopię umowy, kontakt do montera?

Proponuję sprawdzić również w sprawę podłączenia światłowodu w salonie Orange jak i dzwonienie na infolinię.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Światłowód czas oczekiwania


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 17
  • 41
  • 0

Światłowód czas oczekiwania

Nie mam kontaktu do montera , pani od orange powiedziała że to firma inna robi to za nich i dopiero po tym  oni przyjeżdżają a umowę pani przez telefon przygotowywała 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Światłowód czas oczekiwania

no ale podpisywales juz coś? jakis papier?


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 17
  • 41
  • 0

Światłowód czas oczekiwania

Tak