Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Światłowód 1GB zmniejszenie jakości YouTube


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 656
  • 881
  • 1

Światłowód 1GB zmniejszenie jakości YouTube

@-brtk-  Sorki, nie mogłem dzisiaj być, miałem strasznie dużo spraw na głowie i jakoś zapomniałem o NO 😄

 

@Anonim  Co do routingu to ludzie narzekają od 2015 roku, nic się nie zmieniło przez 5 lat to raczej się już nie zmieni. Smutne ale prawdziwe.

Anonim

Nie dotyczy

Światłowód 1GB zmniejszenie jakości YouTube

@Banan9 przyznam szczerze, że dla mnie nie będzie to stanowiło większego problemu - bo tak jak mówiłem, do końca tego roku (a pewnie i już w czerwcu - zainwestuję w karę za zerwanie umowy i przeniosę cały pakiet Love do innego dostawcy) będę miał usługi innego ISP. Więc, jeśli Orange nie poprawi faktycznie nic - to straci klienta (pewnie nie pierwszego i nie ostatniego z tego właśnie powodu). 

 

Ja natomiast będę miał i taniej - i lepiej 🙂 

Anonim

Nie dotyczy

Światłowód 1GB zmniejszenie jakości YouTube

Sprawdziłem i mam dostępność w T-mobile na liniach Orange

Anonim

Nie dotyczy

Światłowód 1GB zmniejszenie jakości YouTube

W takim razie bierz bez zastanowienia jeśli zależy Ci na dobrej jakości internetu. Prędko Orange nic nie zmieni, o ile w ogóle tak jak piszą tu inni - więc jeśli chcesz dobrego routingu to wybierz T-Mobile. Nie będziesz na pewno żałował - w porównaniu do routingu Orange, to T-Mobile jest jak niebo wobec piekła 🙂 

 

Przyznam szczerze, że jak na prawdę lubię Orange tak miło mi widzieć, jak ludzie realnie zaczynają odnajdywać alternatywy i mam nadzieję, że albo Orange się ocknie albo po prostu zacznie tracić klientów. Stopniowo, rzecz jasna - ale w pewnym momencie będzie za późno. Ja już raczej zmian routingu i otwarcia się w PLIX nie doczekam, stąd realnie wykorzystam swoją alternatywę - zieloną 😉 

Ale inni... może dla nich Orange coś zrobi. To w końcu dziesiątki tysięcy klientów, jak nie lepiej którym zależy na dobrym łączu do gier online. 

 

A w biznesie jest jedna zasada - kiedy klient straci cierpliwość i zaufanie do danej firmy, to mając alternatywę już go nie odzyska. Może to przemówi komuś w Orange na górze do rozsądku. Nie widzi mi się z tą siecią rozstawać, ale na ten moment jest to konieczne. Jak doskonale widać w tym i innych wątkach - nie tylko dla mnie 😞 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 491
  • 2055
  • 4

Światłowód 1GB zmniejszenie jakości YouTube

YT akurat działa ale inne serwisy........a umowa podpisana 2 miesiące temu ........ 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 164
  • 75
  • 0

Światłowód 1GB zmniejszenie jakości YouTube

Jeżeli UKE w końcu wymusi udostępnianie infrastruktury światłowodowej w domkach jednorodzinnych to będzie można mówić o jakimś tam przełomie bo obecnie wygląda to tak.Znajomi kupili chałupę od dewelopera gdzie do czterech pomieszczeń mają poprowadzone światłowody z sześciu pomieszczeń z Orange.Tylko z ich usług mogą teraz korzystać i nikogo więcej.Bardzo dziwne bo we Wrocławiu jest Moico jeszcze a jakoś tam się nie kwapiło.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4102
  • 56

Światłowód 1GB zmniejszenie jakości YouTube

Moico to lokalniak, jeden z lepszych we Wrocławiu. Serwis mają dobry, bo coś się dzieje i moment naprawiają, zgłoszenia przez Twittera, FB, wykop ekspresowo sprawdzane. Ale to są zalety mniejszych. Minusem jest tylko częste przerwy techniczne, chociaż w godzinach nocnych i porannych, ale są.