Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

ponowne przeniesienie numeru


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 5
  • 0

ponowne przeniesienie numeru

Przedwczoraj mój numer został przeniesiony do Orange (flex). niestety okazało się, że u siebie w mieszkaniu nie mam zasięgu. chce więc znowu przenieść się do poprzedniego operatora, wczoraj złożyłam wniosek, ale został on anulowany, bo Orange jeszcze nie zamknęło poprzedniego przeniesienia. jak długo może to potrwać?

9 ODPOW. 9

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

ponowne przeniesienie numeru

@pinokio123 odczekaj z dzień, dwa i ponów wniosek o przeniesienie. Proponuję w Poniedziałek, będzie najbezpieczniej i powinien wniosek już przejść. Osobiście nigdy tak szybko nie przenosiłem numerów między operatorami.

 

edit:

Jeżeli do 14 dni zakończysz plan we FLEX-ie, to powinny zostać zwrócone środki pobrane za obecny plan.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 5
  • 0

ponowne przeniesienie numeru

Dzięki za odpowiedź. Szkoda, że nie jest to jakoś ustandaryzowane, bo z jednej strony zależy mi na tym, żeby zrobić to jak najszybciej, bo nie mam sieci w domu, a z drugiej nie chcę codziennie biegać do salonu play.

 

Dzięki za wskazówkę z 14 dniami. w aplikacji rzeczywiście jak klikam, że chcę anulować, to pokazuje, że zwrócą opłatę. Nie wiem tylko jak to się zachowa przy przeniesieniu numeru. czy po przeniesieniu numeru jeszcze mogę kliknąć, czy będę musiał jakieś pismo wysłać


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12788
  • 52618
  • 601

ponowne przeniesienie numeru

@pinokio123 A ile trwało przeniesienie numeru do Orange? Pytam, bo jestem ciekaw ile bym miał czasu na taką akcję i kiedy zacząć

Anonim

Nie dotyczy

ponowne przeniesienie numeru

@pinokio123  standardu na terminy przenoszenia numeru nie ma, raz to w tydzień przejdzie, raz w 2 tygodnie zamknie się proces całkowicie, można na czat po tygodniu dopytać konsultanta.

@agat13  z Play do Orange ja przeniosłem numery 2 w 2 tygodnie, szybszego terminu w grafiku Orange nie było, przenosiłem z prepaid do prepaid 😉


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

ponowne przeniesienie numeru

Numer musi być aktywny w trakcie realizacji przeniesienia, więc anulowanie planu odpada.

A jaka była przyczyna odmowa realizacji przeniesienia numeru? Może problem jest po stronie nowego operatora?

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 5
  • 0

ponowne przeniesienie numeru

było napisane, że numer jest w trakcie przenoszenia i nie można przenieść jednocześnie drugi raz


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

ponowne przeniesienie numeru

Ale przenosisz numer z powrotem do tego samego operatora? Czy do innego?

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 5
  • 0

ponowne przeniesienie numeru

do tego samego


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

ponowne przeniesienie numeru

To nie powinno być żadnych przeszkód. Nie trzeba czekać żadnych 14 dni. Spróbowałbym ponowić wniosek i sprawdzić poprawność danych w nim.