Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Telewizja IPTV + dodatkowo DTH

ROZWIĄZANE

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Telewizja IPTV + dodatkowo DTH

► Temat, ze względu na charakter pytania, został przeniesiony z kategorii Telewizja (etykiety: IPTV, satelitarna, multiroom) - Moderator Wiktor ◄

 

Witam,

Chciałbym się dowiedzieć czy istnieje możliwość skomponowania usługi telewizji w następujący sposób, otóż posiadam posiadam neostradę w opcji do 20mb/s (realnie 15-16 mb/s) i jak rozumiem i co zresztą mi oferowano mogę korzystać z IPTV w przypadku podpisania nowej umowy z wyżej wymienioną usługą. Przy czym rodzice również byliby zainteresowani poszerzeniem oferty programowej względem DVBT, z tego co się orientuje to do usługa multiroom mam za słabe łącze (wg wymagań na stronie w opcji od 40mb/s).

Nasuwa się pytanie czy orange sprzedaje osobno TV w opcji DTH i jakie byłyby dodatkowe koszty, na stronie nie ma takiej informacji, wszystko z pakietami internetu i telefonu które posiadam. Czy może łatwiej i taniej będzie iść do nc+ i dla rodziców wziąć osoby umowę na TV? Dodam że antenę i okablowanie nadal posiadam.

Z góry dziękuję za udzielenie informacji.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32308
  • 36154
  • 1366

Telewizja IPTV + dodatkowo DTH

Nie ma takiej opcji w standardowej sprzedaży. Można wziąć jedynie kupic tv sat z drugą Neostradą lub Internetem mobilnym.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

5 ODPOW. 5

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32308
  • 36154
  • 1366

Telewizja IPTV + dodatkowo DTH

Nie ma takiej opcji w standardowej sprzedaży. Można wziąć jedynie kupic tv sat z drugą Neostradą lub Internetem mobilnym.

Zespół Nasz Orange
  • 1043
  • 8395
  • 53

Telewizja IPTV + dodatkowo DTH

Cześć @Dalhi, niestety ale nie ma możliwości mixowania oferty multiroom w takiej "hybrydowej" wersji 1x iptv i 1x dth.

 

Pozdrawiam.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Telewizja IPTV + dodatkowo DTH

Czyli musiałbym zapłacić drugi raz za internet który mi dekoder i tak utnie na pół, ewentualnie internet mobilny przy czym zasięg u mnie jest delikatnie mówiąc kiepski.

Chyba tylko pozostaje dodatkowa umowa z nc+.

Dziękuję za informacje. Pozdrawiam.


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2019
  • 6221
  • 69

Telewizja IPTV + dodatkowo DTH

Niestety tv z orange na słabych łaczach to mało opłacalna sprawa.

Multiroom jest dostępny tylko z iptv. Z wersją przez satelitę można mieć tylko jeden dekoder.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 137
  • 59
  • 0

Telewizja IPTV + dodatkowo DTH


@Dalhinapisał(-a)

► Temat, ze względu na charakter pytania, został przeniesiony z kategorii Telewizja (etykiety: IPTV, satelitarna, multiroom) - Moderator Wiktor ◄z tego co się orientuje to do usługa multiroom mam za słabe łącze (wg wymagań na stronie w opcji od 40mb/s).

 


Teraz już nie ma opcji 40Mb, są tylko 10Mb, 20Mb (ADSL), 80Mb (VDSL), 100Mb, 300Mb, 600Mb i 1Gb (FTTH)