Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Porównanie oferty z konkurencją

Anonim

Nie dotyczy

Porównanie oferty z konkurencją

@Banan9 pingi niższe, ale i tak wysokie i niestabilne. Tak samo prędkość - tu odwrotne; większe, ale i tak za niskie jak na możliwości tego internetu - w dodatku tylko w sieci Orange ;d 


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4102
  • 56

Porównanie oferty z konkurencją

@Banan9 nvm, nie powiększałem screena i z daleka nie zauważyłem przecinka między Twoim imieniem a imieniem konsultanta :cattongue: I myślałem, że te drugie imie to nazwisko :catvery-happy:


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 656
  • 881
  • 1

Porównanie oferty z konkurencją

@-brtk-  Spoko, i tak zedytowałem, w imionach jest też moc :catvery-happy:


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4102
  • 56

Porównanie oferty z konkurencją

No ale na mój pierwszy rzut oka zabrzmiało to jak: "Cześć, Jan Michał z tej strony", zamiast "Cześć Jan, Michał z tej strony". Jeden przecinek a taka zmiana :catvery-happy:

 

PS, irytuje mnie już brak tych emotek.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 656
  • 881
  • 1

Porównanie oferty z konkurencją

@Anonim  Wiesz, po tym jak Hyperion zakończył działalność u mnie w mieście, musiałem przejść na Orange bo nie miałem innego sensownego wyboru. Wtedy światła u mnie jeszcze nie było, więc musiałem wziąć vdsl. Przeżyłem szok. W grach gdzie miałem stabilne 30 ms, nagle mam 70. Do tego skoki pingu, lagi, problemy z youtube. Masakra :catvery-happy:

 

@-brtk-  Mi w ogóle starszy layout NO się bardziej podobał. Kto wpadł na pomysł na takie zmiany?!

Anonim

Nie dotyczy

Porównanie oferty z konkurencją

I to dostrzega praktycznie każdy klient Orange, który wykorzystuje internet do zastosowań wymagających może nie niskich super - na poziomie 1-2ms, ale stabilnych pingów. Dlatego ludzie którzy mają alternatywę - rezygnują z Orange. I bardzo dobrze. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36192
  • 1366

Porównanie oferty z konkurencją

Slogany, frazesy, zdania które same sobie zaprzeczają.
Anonim

Nie dotyczy

Porównanie oferty z konkurencją

Statystki natomiast potwierdzają, że Orange jest STOSUNKOWO najgorszym dostawcą FTTH (liczba klientów przez gospodarstwa w zasięgu) :catwink: 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36192
  • 1366

Porównanie oferty z konkurencją

Penetracja jest największa wśród ogólnopolskich dostawców. Przegrywa Orange tylko z lokalnymi.
Anonim

Nie dotyczy

Porównanie oferty z konkurencją

Patrząc na liczbę klientów tak, ale procentowo wypada to tragicznie. UPC chyba nie jest lokalne? INEA, Netia, Vectra....