Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Porównanie oferty z konkurencją


Zespół Nasz Orange
  • 2830
  • 10848
  • 150

Porównanie oferty z konkurencją


@Banan9292 napisał:

Tutaj Banan9, nie wiem dlaczego ale od kilku dni nie mogłem się zalogować... pisało że nie ma takiego loginu. Dziwna sprawa. Dostałem bana czy co?


hej @Banan9 a. @Banan9292 niebawem dostaniesz ode mnie w tej sprawie PW 🙂
(to techniczny problem nie związany z działaniem moderatorów)


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Porównanie oferty z konkurencją

@Banan9 mój znajomy nie ma już problemów w CODzie.

 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 146
  • 184
  • 0

Porównanie oferty z konkurencją

@-brtk-  W Warcrafcie jest trochę lepiej ale cały czas są losowe lagi i opóźnienie, aczkolwiek lepiej niż 2-3 tyg temu.

 

Planuję trochę pograć w World War Z ze znajomym, ciekawe jak tam będzie się prezentować TM.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 146
  • 184
  • 0

Porównanie oferty z konkurencją

W World War Z pograłem i nie ma problemów raczej. Dzisiaj zacząłem grać w Paladins i o dziwo śmiga bardzo dobrze, zero lagów czy opóźnienia. Wygląda na to że głównym problemem TM jest Warcraft 3.

 

https://www.youtube.com/watch?v=u_q8vJpwppc

 

Zero lagów, teleportu czy sytuacji ''trafiam ale nie zadaję obrażeń'' 😉 Jeszcze nie rozgryzłem jak sprawdzić ping, ale musi być niski skoro nie ma żadnego opóźnienia przy strzelaniu ani przy używaniu zdolności.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Porównanie oferty z konkurencją

Co to za podróba OW 😄

A jak test do eu.battle.net, ciągle utraty?


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 194
  • 662
  • 5

Porównanie oferty z konkurencją

u mnie jest taka tragedia na mobilnym, mam 35kbps downloadu i 12mb uploadu, masakra.

 

na szczęscie już od 2 tygodni mam gotowa infrastrutkure światła i dzisiaj dzwonił handlowiec, ze światło będzie za 2 - 3 tygodnie juz w domu, mam nadzieje, ze będzie lepiej i stabilniej bo teraz sie wytrzymać nie da, gorzej niz na tpsie kilkanascie lat temu.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 146
  • 184
  • 0

Porównanie oferty z konkurencją

@-brtk-  Akurat Paladins było pierwsze, do tego jest F2P. Mi się dużo bardziej podoba niż Overwatch 😛

 

Do eu.battle.net wczoraj miałem 2% utrat, dzisiaj póki co jest 0%, ale pewnie wieczorem znów będzie 2% lub więcej.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 146
  • 184
  • 0

Porównanie oferty z konkurencją

https://www.youtube.com/watch?v=rfUTIPEByfU

 

W końcu udało mi sie sprawdzić ping i jest w miarę ok. 47 ms stałe, bez lossa, przynajmniej żadnych cudów nie widzę podczas rozgrywki. Sprawdziłem trasę i nie idzie przez AMS-IX. Wow. Brawo TM, w końcu jakaś trasa bez użycia AMS-IX 😄


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 595
  • 1146
  • 2

Porównanie oferty z konkurencją

zmienili trasę? wklej


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 146
  • 184
  • 0

Porównanie oferty z konkurencją

Nie zmienili, do serwerów Paladins chyba cały czas szło inną trasą, bo lagów nie ma ani skaczącego pingu. Chodzi mi o to że w końcu jakaś gra gdzie nie idzie przez AMS-IX 😄 Bo w TM bardzo dużo tras idzie właśnie przez Holandię. Wysyłałem Ci priv że nawet do Bułgarii idzie przez AMS-IX.