Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Porównanie oferty z konkurencją

Anonim

Nie dotyczy

Serwery cs:go - routing, ping

Po raz ostatni Ci odpisuje na tym forum - problemy Orange z routingiem nie są globalne. 

W jednym mieście działa dobrze, w drugim gorzej - tak samo pewnie w UPC.

W mojej okolicy wygrywa Orange.

 

Znam ludzi z różnych regionów Warszawy, ba - nawet z Wrocławia - u nikogo nie ma problemów z trasami - wszystko jest miód malina, no ale cóż. 

Każdy widzi to co chcę widzieć, jeden ma UPC i boli go że inni w Orange mają lepiej - a drugi ma Orange i nie chce wrócić do UPC, ale tu akurat jest nas więcej 😉 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 601
  • 1184
  • 2

Serwery cs:go - routing, ping

@Anonim 

Mam wrazenie ze traktujesz to forum jako Fanclub Orange a tu piszą ludzie z realnymi problemami...moze lepiej bys sie odnalazl w dziale PR Orange 😉

w ktory wątek nie spojrzec...wyskakuje @Anonim prawie jak Petru 😉

oczywiscie wszyscy mają problemy tylko nie Ty...prawdziwy farciarz 🙂

To nic osobistego ale jak widzisz ludzie przestają sie wypowiadac na forum bo na wszystko znajdujesz jedyną sluszną odpowiedz 🙂

prawde powiedziawszy to nawet mi sie przestało chcieć pisać 😞


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Serwery cs:go - routing, ping

To wynik tego że większość osób które jest zadowolone o tym nie pisze. Zwykła psychologia.

Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4102
  • 56

Serwery cs:go - routing, ping

Tu już nie chodzi o to, czy jest zadowolony czy nie, tylko udaje znawcę, nie czyta co się do niego pisze albo do kogoś innego co się pisze. Przeczyta połowę zdania albo i nie połowę i na tym wysnuwa swoje teorie. I uruchamia się lawina tekstu bez pokrycia. Wypisuje potem brednie, bo nie doczyta od czego co jest zależne, albo robi głupie porównania, o których pisałem w poprzednich postach, że porównuje ping T-Mobile ze Szczecina z pingiem Orange z Warszawy i ooooo, Orange wygrywa, ma o parę ms mniej.. No dziwne żeby nie miało. Tylko już nie widzi przepaści, jak taka osoba ze Szczecina ma mniejszy ping jak Orange z Warszawy, bo osoba mieszkająca w Wawie i mając T-Mobile, by miała niższy ping o te parę ms jeszcze.

 

Można pisać jak do ściany, a on dalej swoje tratatata bez pokrycia.

 

Nie wytrzymał walki na argumenty i skasował konto. Nic dziwnego, jak żadnych argumentów nie miał po swojej stronie. Tylko domysły.

 

Szkoda klawiatury.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6518
  • 15924
  • 84

Serwery cs:go - routing, ping

1 .każdy ma swojego ulubionego operatora każdy 2. każdy operator ma swoje wady i zalety po co ta nerwowa atmosfera  


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4102
  • 56

Serwery cs:go - routing, ping

Oczywiście że tak, tylko po co trzymać się swojego, jak jeżeli chodzi o routing, to sami pracownicy potwierdzali, że znają problem, ale popchnąć tego sami nie mogą.

 

Próbowali, zrobili co mogli, coś tam się trochę poprawiło ale na razie lepiej nie będzie, użytkownicy sobie tego z palca nie wyssali. A on pisze że jest cud miód malina, dodając w którymś poście, a jednak jest ucinany transfer z mniej znanych serwisów.. i tu jest pies pogrzebany. Jeżeli serwis sam nie daje limitu, jeżeli w innej sieci idzie tam full, to znaczy że Orange ma coś na rzeczy.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6518
  • 15924
  • 84

Serwery cs:go - routing, ping

Tak naprawdę co do   routing każdy operator ma wady z nim i nic z  tym się nie zrobi może kiedyś  coś z tym zrobią  🙂


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 656
  • 881
  • 1

Serwery cs:go - routing, ping

@-brtk-  Ogólnie Jakub nie był taki zły, nawet chciał mi pomóc na priv, ale fakt, trochę za bardzo we wszystkim bronił Orange. Dla niego Orange jest cudowne, święte i wgl.

 

Btw orientuje się ktoś czy jest jakaś możliwość wzięcia T-Mobile podczas posiadania umowy z Orange czy najpierw trzeba poczekać na koniec umowy? Bo Orange dałbym rodzince a sam płacił za T-Mobile. Zostało mi jeszcze 5 miesięcy umowy z Orange więc kawałek...

 

Co do transferów to mi zawsze szło mniej niż znajomym z vectrą/netią pomimo że mam super prędkość 300mbps. Nawet update w PUBG Mobile znajomemu idzie 12 MB/s podczas gdy mi tylko 5 MB/s 😄


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6518
  • 15924
  • 84

Serwery cs:go - routing, ping

możesz wcześniej ale będziesz musiał zapłacić kare za zerwanie umowy przed ukończeniem jej jeśli z numerem przechodzisz chyba że nowy nr to możesz mięć tu i tu umowę  🙂 


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4102
  • 56

Serwery cs:go - routing, ping

Najlepiej zapytaj się u źródła, czy się da. Najwyżej pociągną ci drugie włókno.