Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Plan Komórkowy - Podstawowy/Standardowy/Optymalny/Wzbogacony

Anonim

Nie dotyczy

Plan Komórkowy - Podstawowy/Standardowy/Optymalny/Wzbogacony


@Ronnapisał(-a)

@Piotrekk85, nie ma nic o podwyżkach, a możliwości zmiany warunków umowy. 

 

 

Jak na razie ceny poszły ponownie w dól. Dwóch operatorów obniżyło abonamenty. Tylko jeden operator podniósł kwoty abonamentów i nie jest to Orange. Emotikon: Bardzo szczęśliwy


@Ron, ja mam np. umowę na czas określony i po tym okresie przedłuży się na czas określony 6 miesięcy (wytłuszczonym drukiem) i w tym okresie będę ponosił takie same opłaty, jak w ostatnim miesiącu przed przedłużeniem. Po okresie przedłużeniowym, każdorazowo będzie przedłużana na kolejny czas określony 6 miesięcy. Opłaty abonamentowe pozostaną bez zmian. No limit na rozmowy i smsy w Planie Komórkowym.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Plan Komórkowy - Podstawowy/Standardowy/Optymalny/Wzbogacony

@Anonim, to chyba starsza wersja umowy ?? Chyba taki zapis jest w LOVE ??

 

@Piotrekk85, to prawda w wielu miejscach jest tylko Orange dostępny. Co do konkurencji, to nawet po połączeniu sytuacja Orange jest lepsza. Sieć stacjonarna rozwinięta już była o wiele wcześniej (TP), a teraz jest inwestycja i zwiększanie obszaru i możliwości. Orange ma pozycję lidera i długo tak zostanie. 

 

Przewagę Orange nad konkurencją można zobaczyć TUTAJ.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Plan Komórkowy - Podstawowy/Standardowy/Optymalny/Wzbogacony

Błagam te zestawienie jest tak nie udane. Orange ma się możliwość chwalenia innymi rzeczami. A hasło "sieć nr 1" działa na niektórych jak płachta na byka co widać po niektórych forach. Ale efekt osiągnięty: mówi się o Orange.

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Plan Komórkowy - Podstawowy/Standardowy/Optymalny/Wzbogacony

@Piotrekk85, tak grafika nalezy do Orange, ale oddaje rzeczywistość, a mi się osobiście infografika podoba i nie mówię tutaj o #Sieć nr1, tylko o ilości klientów i możliwości sieci stacjonarnej.  Stacjonarnych dostępów szerokopasmowych...

 

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Plan Komórkowy - Podstawowy/Standardowy/Optymalny/Wzbogacony

Te hasło dla inwestorów bo zaliczane są wszystkie usługi internetowe mobilne ze strefą domową lub biurową. 😉
Anonim

Nie dotyczy

Plan Komórkowy - Podstawowy/Standardowy/Optymalny/Wzbogacony


@Ronnapisał(-a)

@Anonim, to chyba starsza wersja umowy ?? Chyba taki zapis jest w LOVE ??

 


@Ron, "pachnie" jeszcze jesienną promocją OL i w ramach umowy konwergentnej, zamiana jednej z komórek ze Smart Plan LTE Emotikon: Szczęśliwy Wszystkie poprzednie umowy i aneksy do nich, nawet YES gwarantowały niezmienność cen.

Anonim

Nie dotyczy

Plan Komórkowy - Podstawowy/Standardowy/Optymalny/Wzbogacony

Dzisiaj dostałem list z ofertą ograniczony czasowo. Gdyby to było ciut wcześniej! Dostał ktoś z Was taki list?

1 str..PNG2 str..PNG