Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange Smart Care - czy opłaca się za to płacić?

ROZWIĄZANE

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 14
  • 0

Orange Smart Care - czy opłaca się za to płacić?

► Temat przeniesiono z kategorii Abonament i dodatkowo doprecyzowano w nim tytuł - Moderator Wiktor ◄

 

Cześć. Czy ktoś z was korzystał z usługi Orange Smart Care? Jest to usługa chroniąca telefon od uszkodzeń mechanicznych czy zalania. Orange podaje że obejmuje to naprawę uszkodzeń mechanicznych wyświetlacza wraz z obudową, aparatem i przyciskami bez względu na przyczynę i osuszenie lub wymiana płyty głównej telefonu w przypadku zalania wodą. Jest to usługa płatna miesięcznie 8.99 i jestem ciekawa czy opłaca się za to płacić.? Czy faktycznie w przypadku tych uszkodzeń mogę liczyć na naprawę że strony Orange? Wiem że zazwyczaj różne sieci nie chcą naprawiać telefonu mimo tego że płaci się ubezpieczenie bo wymyślają że uszkodzenie zostało zrobione z naszej winy czy coś takiego. Kto korzystał niech wypowie się jak to naprawdę działa. Bo bezsensu jest płacić za coś niepotrzebnie. Dzięki za odpowiedzi. Pozdrawiam😉

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Orange Smart Care - czy opłaca się za to płacić?

To nie jest ubezpieczenie tylko usługa serwisowa, więc jeśli się uszkodzi to nie padają pytania jak to się stało. Jest limit roczny na naprawę 800 zł.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

43 ODPOW. 43

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Orange Smart Care - czy opłaca się za to płacić?

To nie jest ubezpieczenie tylko usługa serwisowa, więc jeśli się uszkodzi to nie padają pytania jak to się stało. Jest limit roczny na naprawę 800 zł.


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Orange Smart Care - czy opłaca się za to płacić?

Wszystko zależy jaki posiadasz telefon. Z tego co wiem na usługę jest limit do 800zł kosztów naprawy...


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 14
  • 0

Orange Smart Care - czy opłaca się za to płacić?

Mój telefon to huawei p9 lite 2017. Całkowity koszt tego telefonu to ponad 800 zł. Więc w razie czego mogę liczyć na naprawę? O co chodzi z tym limitem?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Orange Smart Care - czy opłaca się za to płacić?

Serwis wycenia uszkodzenia tzn ile taka naprawa będzie kosztowała. Jeśli naprawa powiedzmy 1000 zł to serwis kontaktuje się z tobą czy chcesz dopłacić do naprawy 200 zł . Jeżeli np. 500 zł to oczywiście nic nie płacisz, a 300 zł limitu pozostaje na np. kolejną naprawę. Po roku limit odnawia się.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 14
  • 0

Orange Smart Care - czy opłaca się za to płacić?

Aha no teraz rozumiem. Czyli tak naprawdę jest sens za to płacić? Nie jest to jakaś duża kwota tylko czy w razie czego napewno zostanie ta naprawa wykonana.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Orange Smart Care - czy opłaca się za to płacić?

Myślę że tak 🙂


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 14
  • 0

Orange Smart Care - czy opłaca się za to płacić?

Dziękuję za podpowiedź 🙂


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 3
  • 0

Orange Smart Care - czy opłaca się za to płacić?

Jak dla mnie to się opłaciło w ciągu 7 dni roboczych dostałam ten sam tel.tylko wymieniony był wyświetlacz z dotykiem i obudowa a reszta została.Tak więc opłaca się płacić nawet dla samego wyświetlacza i dotyku. Bo w serwisach za takie coś min.500zl biorą.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 721
  • 1685
  • 34

Orange Smart Care - czy opłaca się za to płacić?

@Alina94 Oznacz proszę najbardziej przydatną odpowiedź, jako rozwiązanie, to pomoże innym trafić do tego wpisu. Mrugający mężczyzna