Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Jak przenieść numer z Play

ROZWIĄZANE

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Jak przenieść numer z Play

@Nephilim bardzo prosze🙂

Jesli pomoglem oznacz rozwiazanie😉


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Jak przenieść numer z Play

@Nephilim osobiście polecam przeniesienie numeru przez stronę internetowa, tylko proszę zwracać uwagę na dokładnie wypełnienie danych:

https://www.orange.pl/view/przenies-numer-do-orange

Po złożeniu wniosku przez internet, kartę SIM z numerem tymczasowym dostarczy bezpłatnie kurier.

 

W przypadku przenoszenia numeru do Orange, polecam salony Firmowe. Najpewniejszy sposób przeniesienia numeru do Orange na kartę. Dobrze też sprawdzić poprawność wpisanych danych przez konsultanta w salonie.

https://salony.orange.pl/

 

Po złożeniu wniosku o przeniesienie wszelkie sprawy załatwiają już między sobą operatorzy.

W przypadku przenoszenia numeru abonamentowego, dobrze jest pilnować dat końca umowy, aby nie narazić się na dodatkowe koszty zerwania przedwcześnie umowy u poprzedniego operatora.

 

Jeżeli wniosek złożysz teraz, to dostaniesz kartę SIM z numerem tymczasowym, który od razu jest ważny rok, stan konta jest zerowy i masz 2 GB transmisji danych do wykorzystania.

Czas liczony jest od włożenia karty do telefonu i uruchomienia telefonu. Jeżeli kartę SIM uruchomisz za miesiąc, to będzie liczony czas od aktywacji na pełny rok.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Jak przenieść numer z Play

@Nephilim  Witaj daje ci link jak przenieść do Orange nr telefonu i nie musisz wychodzić z domu .
https://www.orange.pl/view/przenies-numer-do-orange


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 27
  • 39
  • 1

Jak przenieść numer z Play

Zacząłem procedurę przeniesienia. Ale nie wiem jaki tryb przeniesienia wybrać:

- z konkretną datą

- na koniec okresu promocyjnego

- zachowując okres wypowiedzenia


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Jak przenieść numer z Play

@Nephilim ja wybierałem z konkretną datą. Umowa kończy się 31 marca 2020 r., to wybierz datę 1 kwietnia 2020 r.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Jak przenieść numer z Play

@Nephilim jak znasz date konca umowy to wybierz przeniesienie z ta data dzien pozniej


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Jak przenieść numer z Play

@Nephilim  Najlepiej z konkretną  datą .


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 27
  • 39
  • 1

Jak przenieść numer z Play

Dziękuję


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Jak przenieść numer z Play

Procedura z konkretną datą może być kosztowna. Jeśli w starej sieci abonament, wybierz z końcem umowy. To jest bez extra kosztów.

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 27
  • 39
  • 1

Jak przenieść numer z Play

@Citi2017 Skorzystałem z podanego przez ciebie linka. Wypełniłem formularz i wysłałem go. Niestety nie mam żadnego potwierdzenia. Strona zrobiła się biała i dalej nic. Na maila też nic nie dostałem. Nie wiem czy wypełniać i wysyłać formularz jeszcze raz czy czekać?