Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Blokowanie internetu mobilnego

ROZWIĄZANE

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Blokowanie internetu mobilnego

Otóż chciał bym zablokować Internet mobilny siostrze który jest na osobnym numerze, jak to zrobić?
Siostra ma 5gb i ma jej to wystarczyć a nie korzysta z mojego Internetu który jest mi niezbędny.
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Blokowanie internetu mobilnego

Logujesz się na numer siostry (czasem można się przełączać między numerami ale to zależy czy masz nową czy starą wersję serwisu), tam poszukaj zakładki pakiety i ustawienia (lub podobnej), jednak z usług powinna być taka:

 

lte1.png

I jeszcze jedno info: na pierwszej fakturze po włączeniu usługi będą dwie opłaty po 2zł (za bieżący okres rozliczeniowy i za przyszły), ale potem będzie tylko jeden raz 2 zł (byś nie był zaskoczony).

 

Edit: doczytałem, że chodzi o aplikację (chyba o mobilną). Tam musisz być zalogowanym na numer siostry pełnymi danymi - z poziomu swojego numeru czy numer Twojego Taty tego nie zrobisz.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

9 ODPOW. 9

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Blokowanie internetu mobilnego

@aaWronek nie rozumiem, jak siostra korzysta z Twojego internetu? 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 34
  • 31
  • 2

Blokowanie internetu mobilnego

Jaka oferta ? Jaki pakiet ? Współdzielony ? Zablokować net na tel ? Zablokować net na orange ? Zmienić limit współdzielony ? Może by tak łaskawie jakieś szczegóły.


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Blokowanie internetu mobilnego

Na tate jest wzięte 5 numerów, 3 abonamenty 1 na karte i jeden numer Internetu mobilnego na którym jest 50gb
Każdy ma w pakiecie 5gb i siostra po wykorzystaniu 5gb pobiera Internet z tych 50 a tego nie chcę bo dogadalem się z tatą ze jest to na moj użytek.

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 34
  • 31
  • 2

Blokowanie internetu mobilnego

Musi być numer na oddzielnym koncie, na 1 pakiety zazwyczaj będą po równo współdzielone


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Blokowanie internetu mobilnego

Musisz na numerze siostry (ten który ma mieć ograniczenie) włączyć usługę pod nazwą "Ograniczenie Pakietu danych na konto" (do włączenie przez mój Orange lub BOK przez właściciela, nazwa może być minimalnie inna w zależności od oferty). Koszt 2 zł/miesięcznie/numer który ma mieć blokadę.
W przypadku gdy z pakietu na konto na ten numer ma nie być nic współdzielone, należy limit ustawić na zero (wtedy dane z abonamentu zostają a zero dotyczy współdzielonego pakietu).

To działa przy współdzieleniu pakietu na konto z internetu mobilnego, a nie oferty smart plan LTE wspólny.

 

Edit: nie trzeba już rozdzielać na oddzielne rachunki, ale usługa hamująca dane jest płatna (kiedyś rzeczywiście tak trzeba było robić ale traciło się zniżki).


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Blokowanie internetu mobilnego

Moge prosić o dokładne wskazówki gdzie to znajdę poprzez aplikację?

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 34
  • 31
  • 2

Blokowanie internetu mobilnego

W usługach


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Blokowanie internetu mobilnego

Logujesz się na numer siostry (czasem można się przełączać między numerami ale to zależy czy masz nową czy starą wersję serwisu), tam poszukaj zakładki pakiety i ustawienia (lub podobnej), jednak z usług powinna być taka:

 

lte1.png

I jeszcze jedno info: na pierwszej fakturze po włączeniu usługi będą dwie opłaty po 2zł (za bieżący okres rozliczeniowy i za przyszły), ale potem będzie tylko jeden raz 2 zł (byś nie był zaskoczony).

 

Edit: doczytałem, że chodzi o aplikację (chyba o mobilną). Tam musisz być zalogowanym na numer siostry pełnymi danymi - z poziomu swojego numeru czy numer Twojego Taty tego nie zrobisz.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 721
  • 1685
  • 34

Blokowanie internetu mobilnego

@aaWronek To ja przypomnę istotną zasadę panującą na NO:

Pokaż szczegóły
Jak rozmawiać na Nasz Orange?Jak rozmawiać na Nasz Orange?

Bardzo szczęśliwy robot