Nie można wyświetlić tego widżeta.

problem z telefonem stacjonarnym

Poziom 6, Poszukiwacz
  • 2
  • 0
  • 0

Jak zgłosić awarię numeru stacjonarnego, gdy nie jest on powiązany z kontem online i nie chcę abvy był powiązany ? OInline nie da się tego zrobić, bo z mojego konta wyskakuje komunikat, że jest to niemożliwe, dodzwonić się nie da, a czat online dziś nie działa.

6 ODPOW. 6

Poziom 15, Komentator
  • 7
  • 10
  • 1

Możesz założyć osobne konto dla numeru stacjonarnego, nie musisz wiązać go ze swoim kontem np. komórkowym. Po zlogowaniu na to konto formularz uszkodzenia będzie dostępny.

Poziom 36, Guru *
  • 4236
  • 7754
  • 152

@teken Polecam kontakt z BOK przez smartfon, jeżeli masz taki, a na nim aplikację Mój Orange, przełączą Cię do działu obsługującego numery stacjonarne. Połączenie z MO, po zalogwaniu się danymi numeru komórkowego w Orange jest bezpłatne - u dołu masz ikonkę... 

Poziom 24, Specjalista
  • 622
  • 1439
  • 21

@Misiek62  dobrze mówi - ja w taki sposób niedawno składałem reklamację...  😄

Poziom 6, Poszukiwacz
  • 2
  • 0
  • 0

ołączenie jest płatne ... nie dodzwoniłem się, a naliczyło 60 gr 😄

Konto usunięte

Nie dotyczy

teken napisał(-a):

ołączenie jest płatne ... nie dodzwoniłem się, a naliczyło 60 gr 😄

@tekenJak może tobie naliczać opłate za połączenie https://nasz.orange.pl/t5/Baza-wiedzy-M%C3%B3j-Orange/Bezp%C5%82atne-po%C5%82%C4%85czenie-z-doradc%C...

Poziom 36, Guru *
  • 4236
  • 7754
  • 152

@teken  jeśli spełniasz dwa warunki : 1. numer komórkowy w Orange, 2. połączenie przez Mój Orange po pełnym zalogowaniu się danymi konta numeru komórkowego - jak sądzę takie jakimi logujesz się tu na Nasz Orange - połączenie jest darmowe. Po trzecie w takiej sytuacji zestawienie połączenia z doradcą ma skróconą ścieżkę, nie trzeba przechodzić przez wybieranie propozycji z tzw. menu.