Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

problem z telefonem stacjonarnym


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

problem z telefonem stacjonarnym

Jak zgłosić awarię numeru stacjonarnego, gdy nie jest on powiązany z kontem online i nie chcę abvy był powiązany ? OInline nie da się tego zrobić, bo z mojego konta wyskakuje komunikat, że jest to niemożliwe, dodzwonić się nie da, a czat online dziś nie działa.

6 ODPOW. 6

Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 7
  • 10
  • 1

problem z telefonem stacjonarnym

Możesz założyć osobne konto dla numeru stacjonarnego, nie musisz wiązać go ze swoim kontem np. komórkowym. Po zlogowaniu na to konto formularz uszkodzenia będzie dostępny.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

problem z telefonem stacjonarnym

@teken Polecam kontakt z BOK przez smartfon, jeżeli masz taki, a na nim aplikację Mój Orange, przełączą Cię do działu obsługującego numery stacjonarne. Połączenie z MO, po zalogwaniu się danymi numeru komórkowego w Orange jest bezpłatne - u dołu masz ikonkę... 


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 625
  • 1513
  • 21

problem z telefonem stacjonarnym

@Misiek62  dobrze mówi - ja w taki sposób niedawno składałem reklamację...  😄


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

problem z telefonem stacjonarnym

ołączenie jest płatne ... nie dodzwoniłem się, a naliczyło 60 gr 😄

Anonim

Nie dotyczy

problem z telefonem stacjonarnym


teken napisał(-a):

ołączenie jest płatne ... nie dodzwoniłem się, a naliczyło 60 gr 😄


@tekenJak może tobie naliczać opłate za połączenie https://nasz.orange.pl/t5/Baza-wiedzy-M%C3%B3j-Orange/Bezp%C5%82atne-po%C5%82%C4%85czenie-z-doradc%C...


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

problem z telefonem stacjonarnym

@teken  jeśli spełniasz dwa warunki : 1. numer komórkowy w Orange, 2. połączenie przez Mój Orange po pełnym zalogowaniu się danymi konta numeru komórkowego - jak sądzę takie jakimi logujesz się tu na Nasz Orange - połączenie jest darmowe. Po trzecie w takiej sytuacji zestawienie połączenia z doradcą ma skróconą ścieżkę, nie trzeba przechodzić przez wybieranie propozycji z tzw. menu.