Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zmiany w Multiboxie - pytania

ROZWIĄZANE

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Zmiany w Multiboxie - pytania

Mam kilka pytań z planowaną zmianą w Multiboxie.

1) czy jeśli obecnie poczta jest powiązania z aktywną usługą Orange to po migracji adres e-mail i wszystkie aliasy będą nadal dostępne? czy konieczne będzie rejestrowanie aliasów?

2) czy same wiadomości będą przeniesione czy trzeba będzie to zrobić ręcznie?

3) czy po migracji nadal będą dostępne powiadomienia natychmiastowe na sms w wersji Gold?

4) czy zmieni się konfiguracja serwera pop3/smtp? ew. będzie udostępniony imap?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Zmiany w Multiboxie - pytania

Zmiany będą na lepsze 🙂

Jest już dedykowany temat z FAQ, dzięki jeszcze raz za pomysł, @Piotrekk85! Póki co bardzo skromny, bo z odpowiedzią na szczegółowe pytania musimy wstrzymać się do przyszłego tygodnia, ale dopracowujemy szczegóły 🙂

Najważniejsze póki co jest to, że osoby, które korzystają z MultiBoxa, a nie są klientami - muszą zrobić sobie kopię, bo w lipcu ich skrzynka zostanie usunięta.

https://nasz.orange.pl/t5/Inna-oferta/FAQ-Multi-Box-rzeniesienie-poczty-e-mail-oraz-zmiana-regulamin...

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

8 ODPOW. 8

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Zmiany w Multiboxie - pytania

Masz dzisiaj nosa do nowości 😄 Jutro Lada dzień postaramy się odpowiedzieć i dorzucić parę dodatkowych informacji 🙂


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Zmiany w Multiboxie - pytania

Super 🙂

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 426
  • 1025
  • 6

Zmiany w Multiboxie - pytania

Oby czekały nas zmiany na lepsze 🙂 Czekamy na oficjalne info. 


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Zmiany w Multiboxie - pytania

Zmiany będą na lepsze 🙂

Jest już dedykowany temat z FAQ, dzięki jeszcze raz za pomysł, @Piotrekk85! Póki co bardzo skromny, bo z odpowiedzią na szczegółowe pytania musimy wstrzymać się do przyszłego tygodnia, ale dopracowujemy szczegóły 🙂

Najważniejsze póki co jest to, że osoby, które korzystają z MultiBoxa, a nie są klientami - muszą zrobić sobie kopię, bo w lipcu ich skrzynka zostanie usunięta.

https://nasz.orange.pl/t5/Inna-oferta/FAQ-Multi-Box-rzeniesienie-poczty-e-mail-oraz-zmiana-regulamin...

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Zmiany w Multiboxie - pytania

Dzięki.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Zmiany w Multiboxie - pytania

Orange Office widziałem dla Internetu DSL. Niebo a ziemia. Tylko boję się migracji i nie mam pewności czy aliasy i powiadomienia SMS zostaną. Duży plus, że ceny nie idą w górę. Bo wersja Gold to obecnie 5zl +vat i tak ma zostać wg nowego regulaminu, a biznesowy odpowiednik (ma więcej funkcji) to koszt 15zl+ vat.

Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Zmiany w Multiboxie - pytania

Rozpoczynacie to przenoszenie i nie macie jeszcze odpowiedzi na podstawowe pytania, które zadał Piotrekk85 ?!!!
Skutek jest taki, że od 4 !!! dni moje urządzenia nie czytają poczty! Od 4 dni moja skrzynka jest zablokowana! Nie można odcinać ludzi od poczty na 4 dni! To jest po prostu chamstwo! Jeśli do jutra nie będzie działać, to przeniosę się do kogoś innego. Jeśli o to wam chodziło, to macie sukces. Ja wiem, że na pocztę w Orange nie można liczyć!

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Zmiany w Multiboxie - pytania

U mnie poczta jest dostępna tylko przez www. Próbowałeś u siebie?
@Artur odpisał w drugim wątku linkowanym wyżej, że jeszcze pracują nad migracją... 😕