Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wykaz zakupów usług elektronicznych


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Wykaz zakupów usług elektronicznych

3 marca 2019

Dostawca

centili

Nazwa usługi

Mocoplay INFO: 008001410333 poland@dcbhelp.com

Koszt

11,11 zł

 

 

 

 

 

miał ktoś tak? mam blokadę sms premium itp więc nie powinny mi przychodzić jakieś inne koszty a tutaj do rachunku przyszło 11,11 zł

 

77 ODPOW. 77

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Wykaz zakupów usług elektronicznych

Blokada na smsy premium nie wyklucza usług elektronicznych. To inna blokada. Jak chcesz zwrotu opłaty, napisz na podanego maila.

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Wykaz zakupów usług elektronicznych

kurde to lipa 😕 

a miał ktoś podobnie? od 3 lat w orange żadna taka opłata mi się nie  trafiła


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Wykaz zakupów usług elektronicznych

Poczytaj internet czy te forum. Jak się klika gdzie popadnie, to ...

Napisz na tego maila to Ci zwrócą opłatę jeśli to pierwszy raz. I załóż blokadę.

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 2
  • 0

Wykaz zakupów usług elektronicznych

Mam to samo. Pojawiło się nagle na numerze dziecka, któremu sam własnoręcznie blokowałem dostęp do wszelkich treści / serwisów premium!

Z telefonu nie był wysyłany żaden sms premium ani żadna zgoda na dodatkowe płatności.

Orange informuje: "proszę się skontaktować z administratorem serwisu"

 

To znaczy, że jak "administrator" jakiegoś szemranego serwisu wyśle do Orange info, że z mojego konta Orange ma ściągnąć 10 tys. zł, to Orange bez zmrużenia oka to zrobi? TAK! Bo dla Orange to zysk z prowizji!!!

 

Rozpoczynam walkę nie tylko o odzyskanie ukradzionych mi pieniędzy, ale też o wprowadzenie ochrony klientów przed tego typu przestępcami!

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Wykaz zakupów usług elektronicznych

Ochrona jest dostępna na mój Orange - można włączyć blokadę na usługi elektroniczne.
Anonim

Nie dotyczy

Wykaz zakupów usług elektronicznych


@Piotrekk85napisał(-a)
Ochrona jest dostępna na mój Orange - można włączyć blokadę na usługi elektroniczne.

Dawno tam nie wchodziłem, dołożyli sporo blokad, więc wypada to włączyć, nie będzie niechcianych opłat, dziwi mnie jedno ... XXI wiek a nikt nie korzysta z zabezpieczeń w sieci, łatwiej na Operatora narzekać.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 2
  • 0

Wykaz zakupów usług elektronicznych

 Czyli ze strony tzw. operatora nr 1 nie można się spodziewać ochrony przed naciągaczami i to zupełnie w porządku, że w imię zysku z takimi firmami Orange współpracuje i nikogo nie obchodzi fakt, że żadnego płatnego serwisu nie zamawiałem?! Na ściąganie moich pieniędzy nie jest potrzebna ani moja zgoda ani moja wola?! 


@Anonimnapisał(-a)

@Piotrekk85napisał(-a)
Ochrona jest dostępna na mój Orange - można włączyć blokadę na usługi elektroniczne.

Dawno tam nie wchodziłem, dołożyli sporo blokad, więc wypada to włączyć, nie będzie niechcianych opłat, dziwi mnie jedno ... XXI wiek a nikt nie korzysta z zabezpieczeń w sieci, łatwiej na Operatora narzekać.


 

Anonim

Nie dotyczy

Wykaz zakupów usług elektronicznych


@eMManapisał(-a)

 Czyli ze strony tzw. operatora nr 1 nie można się spodziewać ochrony przed naciągaczami i to zupełnie w porządku, że w imię zysku z takimi firmami Orange współpracuje i nikogo nie obchodzi fakt, że żadnego płatnego serwisu nie zamawiałem?! Na ściąganie moich pieniędzy nie jest potrzebna ani moja zgoda ani moja wola?! 


@Anonimnapisał(-a)

@Piotrekk85napisał(-a)
Ochrona jest dostępna na mój Orange - można włączyć blokadę na usługi elektroniczne.

Dawno tam nie wchodziłem, dołożyli sporo blokad, więc wypada to włączyć, nie będzie niechcianych opłat, dziwi mnie jedno ... XXI wiek a nikt nie korzysta z zabezpieczeń w sieci, łatwiej na Operatora narzekać.


 


Skoro mnie cytujesz, odpowiem, niej jesteś chyba dzieckiem, więc wysil się trochę i zabezpiecz kartę sim w Mój Orange, mam zabezpieczenia włączone i żadne abonamenty na gry czy usługi Premium, się nie aktywują, opcja samodzielna aktywacja czy omyłkowe kliknięcie, nic nie aktywuje, więc nie użalaj się na Forum, ba w Play też mam sim kartę i też nigdy nic się samo czy omyłkowo nie aktywowało, nie rozumie więc jak to innym się dzieje, tak na koniec... chronić się trzeba samemu, nie oczekiwać że ktoś to za nas zrobi.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 2
  • 0

Wykaz zakupów usług elektronicznych

Przyjmując takie rozumowanie, jak przyjdziesz do mnie na oddział szpitalny na operację, to będziesz chyba musiał prosić kogoś zaufanego, żeby pilnował, czy to operator (lekarz ze sklepem) będzie przeprowadzał zabieg, a nie jakiś przygodny przechodzień, którego akurat wpuścimy, żeby się zabawił w profesjonalistę. To kwestia jakiegoś partykularnego zaufania do instytucji z którą wiąże nas umowa, to kwestia etyki i profesjonalizmu. Jeśli to trzeba tłumaczyć, to znaczy, żeś kolego otrzymał marne wykształcenie i wzorce. Uczciwość nie wymaga tego, by zabezpieczać się przed wrogimi działaniami kontrahenta, bo one w ogóle nie mieszczą się w tym pojęciu!