Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wsparcie Orange HALO GRANIE brak utworu w sklepie którego oczekuję

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 2
  • 0

Wsparcie Orange HALO GRANIE brak utworu w sklepie którego oczekuję

WItam Potrzebuję wsparcia orange.   Chcę aktywowac wybrany przezemnie utwór w Halo granie. Niestety nie ma w bazie sklepu tego utworu . W jaki sposób mogę zgłosić ten utwór żeby został wrzucony na baze sklepu i móc go wykupić a póżniej aktywować?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Wsparcie Orange HALO GRANIE brak utworu w sklepie którego oczekuję

No masz ci los, jakie wymagania 😄

@BETO, dodawanie utworów do katalogu to skomplikowana sprawa m.in. ze względu na prawa autorskie, nie ma możliwości dodania pojedynczego utworu, gdy się pojawiają to w "paczkach" i na chwilę obecną nie zakładamy możliwości zgłaszania własnych propozycji. Śmiało korzystaj z opcji, którą przedstawił @Misiek62 i nie zapomnij oznaczyć jej jako rozwiązanie 🙂

 

edit: no chyba, że Ty posiadasz prawa autorskie do tego utworu, to nieco zmienia postać rzeczy i moglibyśmy poszukać kogoś, kto mógłby pomóc, ale tylko w tym przypadku.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

15 ODPOW. 15

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Wsparcie Orange HALO GRANIE brak utworu w sklepie którego oczekuję

Otaguj kogoś z zespołu Nasz Orange np. @Artur 🙂

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Wsparcie Orange HALO GRANIE brak utworu w sklepie którego oczekuję

@BETO

 

Po zalogowaniu się do halo granie znalazłem możliwość dodania własnego nagrania... czy to nie jest sposób który Ciebie satysfakcjonuje? Jest nawet regulamin w tej sprawie.

 

Oczywiście jeżeli ma to być utwór jakiego artysty albo zespołu, trzebaby zasięgnąć opinii prawnika, czy w sytuacji gdy np. posiadasz płytę z daną piosenką to czy możesz jej użyć do wgrania do serwisu... w konteście praw autorskich... wszak byłoby to odtwarzanie na własny użytek ... własny i tych co do Ciebie dzwonią - zazwyczaj znajomi... nie jakieś publiczne odtwarzanie.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 2
  • 0

Wsparcie Orange HALO GRANIE brak utworu w sklepie którego oczekuję

Ze swojej strony wolałbym oryginalny utwór ktróry zostanie włączony. Tylko jak poprosić o aktywnośc tego utworu w zamówień utworów 🙂


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Wsparcie Orange HALO GRANIE brak utworu w sklepie którego oczekuję

A jaki utwór chodzi?
patrzyłeś też w serwisach partnerskich?

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 2
  • 0

Wsparcie Orange HALO GRANIE brak utworu w sklepie którego oczekuję

Ogólnie w bazie tego nie ma tytułu"  o serwisach partnerskich nic mi nie wiadomo , poza tym  utwór ze strony z której może być udostępniany , nie widnieje żadna informacja na temat tego czy można wykupić dany utwór i w jakiś sposób sobie dodać do playlisty . Chciałbym to ustalić ze sklepem bądź czy w inny sposób jest możliwość aktywowania takiego utworu który wybrałem


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Wsparcie Orange HALO GRANIE brak utworu w sklepie którego oczekuję

@BETO tak myślałem, że czyjś utwór... ale za prawne aspekty nikt z nas nie weźmie odpowiedzialności, to juz musi być fachowa opinia.


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Wsparcie Orange HALO GRANIE brak utworu w sklepie którego oczekuję

No masz ci los, jakie wymagania 😄

@BETO, dodawanie utworów do katalogu to skomplikowana sprawa m.in. ze względu na prawa autorskie, nie ma możliwości dodania pojedynczego utworu, gdy się pojawiają to w "paczkach" i na chwilę obecną nie zakładamy możliwości zgłaszania własnych propozycji. Śmiało korzystaj z opcji, którą przedstawił @Misiek62 i nie zapomnij oznaczyć jej jako rozwiązanie 🙂

 

edit: no chyba, że Ty posiadasz prawa autorskie do tego utworu, to nieco zmienia postać rzeczy i moglibyśmy poszukać kogoś, kto mógłby pomóc, ale tylko w tym przypadku.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 2
  • 0

Wsparcie Orange HALO GRANIE brak utworu w sklepie którego oczekuję

Właśnie wszystko jest pięknie ładnie , prawa autorskie prawami , ale  na ogól skoro inne wszystkie tytuły się znajdują to dlaczego tego ma braknąć ? zwłaszcza jak ktoś go również potrzebuje i chciałby właśnie prosić o aktualizacje takiego utworu .  Jak to Misiek opisał  to sprawa fachowców , a Orange do takich nie należy ? skoro ściągają większość utworócz czy to PL czy zagranicznych  . I jakoś z prawami problemów nie mają . Własna propozycja akurat która mi przypadła do gustu  może to fakt , ale   ona równiez powinna być skoro kilka utworów wykonawcy widziałem widniejących lecz nie ma tej którą bym prosił i zamówił za opłatą . :). Najpierw to  wolałbym wyjaśnić wszelki obieg tej sprawy  czy są rozwiązania czy ich brak poza nagraniem własnym utworu "  z tym wiąże się również nie działająca JAVA  gdy   próbowałem z tym cos wykombinować"  Brak rezulatów z mojej strony na ten przypadek na ten moment


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Wsparcie Orange HALO GRANIE brak utworu w sklepie którego oczekuję

A podasz tytuł? może coś wygooglujemy 🙂