Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Videostrada - co to jest za usługa?

ROZWIĄZANE

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13203
  • 54206
  • 637

Videostrada - co to jest za usługa?

@Ranzesik-58  nie. 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 27
  • 89
  • 0

Videostrada - co to jest za usługa?

No i po radości 😂😂😥😢 i już znów to samo.

 

Orangedekoder24,03,2023.jpg

 

________________
* Wstawiłem grafikę dodaną jako załącznik – moderator Michał


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2419
  • 10044
  • 86

Videostrada - co to jest za usługa?

@Ranzesik-58 próbowałeś może zresetować dekoder za pomocą kombinacji przycisków DCD i zresetuj ustawienia? Jaki masz model dekodera? Czy nie nagrywasz ten sam program dwa razy?  🙂


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 27
  • 89
  • 0

Videostrada - co to jest za usługa?

Oczywiście, to była pierwsza czynność, gdy stwierdziłem, że znów nie mogę nastawić nagrywania. Zrestartowałem dekoder, sprawdziłem ustawienia.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2419
  • 10044
  • 86

Videostrada - co to jest za usługa?

@Ranzesik-58 może masz więcej zaplanowanych nagrań w tym samym czasie i się "gryzą"?


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13203
  • 54206
  • 637

Videostrada - co to jest za usługa?

@Ranzesik-58  ja bym jednak zarzucił testy na pendrive z USB3 czy innym dysku. Może problem i niekompatybilność jest w oprogramowaniu obudowy Twojego dysku?


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 27
  • 89
  • 0

Videostrada - co to jest za usługa?

Wszystkie zaplanowane nagrania już się nagrały. Dziś miałem zamiar nastawić kolejne na następny tydzień. 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 27
  • 89
  • 0

Videostrada - co to jest za usługa?

To jest jedyny dysk na USB 3.0. Przez rok było dobrze, ponad 60 % zajętego dysku i nic się nie działo.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13203
  • 54206
  • 637

Videostrada - co to jest za usługa?

@Ranzesik-58   tak, ale dysk stoi z softem w miejscu, a dekodera się zmienia...może teraz dekoderowi coś nie pasuje? 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5528
  • 22405
  • 184

Videostrada - co to jest za usługa?

@Ranzesik-58 

Kiedy u mnie coś takiego się działo pomagał na chwilę restart dekodera. Ale zaraz potem dysk padł całkowicie i nieodwołalnie.

Te dekodery bardzo mocno eksploatują dysk. Znacznie bardziej niż typowe dla dysków zewnętrznych tryby pracy okazjonalnej. IMHO dysk nie wyrabia.

PS. Oceniam typowy czas niezawodnego działania nowego dysku SSD z ICU100, przy stałym podłączeniu zasilania, na nie więcej niż rok. Przy dyskach HDD może być lepiej, ale na 100 procent zużycie jest znacznie szybsze niż nominalne MTBF.