Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Spotify Premium na 3 miesiące

ROZWIĄZANE

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 205
  • 221
  • 1

Spotify Premium na 3 miesiące

Witam.Skorzystałem z promocji Spotify Premium Orange na 3 miesiące, po tym okresie subskrypcja cofnęła się do wersji darmowej a chciałbym płacić za to Spotify, w rachunku dołączonym do usług w które posiadam w Orange.Gdy próbuję się ponownie zarejestrować wyskakuje mi takie coś "Informujemy, że promocja Spotify Premium Orange dobiegła końca dnia 30.04.2018r." i dalej nie mogę przejść. Czy to oznacza że nie będę mógł korzystać ze Spotify Premium w Orange?

 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32308
  • 36153
  • 1366

Spotify Premium na 3 miesiące

Niestety już płatności przez Orange nie ma.

Alternatywna opcja to opłacanie w formie subskrypcji w oficjalnym sklepie np. w google play i płatności Orange.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

15 ODPOW. 15

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32308
  • 36153
  • 1366

Spotify Premium na 3 miesiące

Niestety już płatności przez Orange nie ma.

Alternatywna opcja to opłacanie w formie subskrypcji w oficjalnym sklepie np. w google play i płatności Orange.

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 205
  • 221
  • 1

Spotify Premium na 3 miesiące

Dzięki i pozdrawiam.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 1
  • 0

Spotify Premium na 3 miesiące

A jak można płacić przez google play ?

Bo nie wiem czy mam czekać aż skończy mi się w orange (zostało mi 30 dni) czy szukać czegoś innego myśle o google music.

Nie podoba mi się że kończy się spotify w orange bo chciałem mieć to na stałe i nie wiem co teraz co robić dalej bo nie wiem.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 205
  • 221
  • 1

Spotify Premium na 3 miesiące


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32308
  • 36153
  • 1366

Spotify Premium na 3 miesiące

Na dziś już nie ma płatności w Google Play w Polsce 😕


Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Spotify Premium na 3 miesiące


@Piotrekk85napisał(-a)

Na dziś już nie ma płatności w Google Play w Polsce 😕


Nie wiem czy coś mnie ominęło, czy zastosowałeś skrót myślowy.
nic mi nie wiadomo, aby płatności Google Play z udziałem operatora miały zostać wycofane.

Jeśli natomiast chodziło o płatności za Spotify, to rzeczywiście, płatności w Spotify na androida nie są dokonywane przez Google Play. Można zapłacić kartą lub przelewem bankowym. Nie wiem jak z iOS.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32308
  • 36153
  • 1366

Spotify Premium na 3 miesiące

Chodziło mi o płatności w Spotify.

Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Spotify Premium na 3 miesiące

Tak myślałem, ale wolałem się upewnić. A nuż, może dowiedziałeś się jakichś tajnych informacji, którymi chciałeś się podzielić Mrugający robot


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Spotify Premium na 3 miesiące

Jeśli ktoś bardzo boi się podawać numer karty (kredytowej lub zwykłej, płatniczej) to polecam założyć darmowe konto w PayPal - można je zasilać tak jak konto bankowe i w ten sposób realizować większość płatności w necie. Ogólnie PayPal bardzo polecam. Założył ją Elon Musk - ten gość od Tesli i lotów załogowych w kosmos 🙂