Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Spotify Premium na 3 miesiące

ROZWIĄZANE

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 1
  • 0

Spotify Premium na 3 miesiące

Może ktoś wie czy zamiast spotify będzie coś innego ?

Pamiętam że kiedyś był to serwis deezer,chodzi mi o słuchanie muzyki w trybie offline.

Ale i tak jestem niezadowolony że orange robi taki numer bo brałem tą usługę z myślą że będzie na stałe a teraz nie wiem co robić

A strona spotify z orange jest nadal dostępna i nadal namawiają do zakupu abonamentu z spotify .

Anonim

Nie dotyczy

Spotify Premium na 3 miesiące

Spotifi można samemu opłacać, nie jest to duży koszt, sam mam wersję Premium  od początku, na bonusy Operatorów nie liczę.


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Spotify Premium na 3 miesiące

Witam. Próbowałem ustalić jaki jest aktualny stan usługi Spotify Premium na koniec maja 2019 roku, ale wszelkie informacje jakie znalazłem są raczej archiwalne i dotyczą tego, że Orange zakończył promocję w 2018 roku oraz w tym wątku dowiedziałem się, że nie ma możliwości, aby płacić za usługę w ramach miesięcznego abonamentu od Orange. Niedługo będę przedłużał umowę na Orange Love Extra i konsultantka poinformowała mnie, że zamiast pakietu dodatkowych GB transferu mogę aktywować Spotify Premium przez 3 miesiące za darmo, a potem po 5 zł miesięcznie w ramach faktury za całość usług teleinformatycznych. No to w końcu jest dostępna ta usługa Spotify Premium, czy nie jest, według stanu na maj/czerwiec 2019? Marcin.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Spotify Premium na 3 miesiące

Nie ma w Orange uslugi, że za 5 zł masz całość usług "teleinformatycznych".

Od połowy maja w Orange Flex i nowych Planach Mobilnych jest za 5 zł Music Pass https://www.orange.pl/lp/music-pass

Ale nie jest to dostępne w Orange Love. Poza tym w Music Pass jest tylko bezpłatny transfer a nie dostęp do kont premium w odpowiednich serwisach muzycznych.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Spotify Premium na 3 miesiące

Ps. Usługa Music Pass działa w pełni poprawnie tylko przy zakupionej oddzielnie wersji premium/pro kasującej reklamy. Bo Music Pass wg regulaminu nie dotyczy reklam wyświetlanych w darmowych wersjach.

Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Spotify Premium na 3 miesiące

Z tym 5 zł za całość usług, to chyba wyszedł mi skrót myślowy. Chodziło o to, że na fakturze oprócz normalnych opłat za internet światłowodowy, telewizję, tel. stacjonarny, 2 tel. komórkowe i jeszcze parę innych rzeczy, ma się pojawić dodatkowa pozycja za Spotify Premium na kwotę 5 zł, czyli że nie będę jej musiał opłacać poprzez inne serwisy typu PayPal czy kartą czy przez zdrapki, tylko po prostu jako dodatkową usługę w ramach abonamentu. I jestem absolutnie pewien, że nie rozmawiałem z konsultantką o bonusowym transferze z przeznaczeniem na muzykę, tylko rozmawiałem ewidentnie o usłudze Spotify Premium. Przecież muzyka tak na prawdę pochłania niewielkie ilości danych, a ja właśnie zrezygnowałem z dodatkowych 5 czy 7 GB transferu (bo nie potrzebuję aż tyle), na rzecz uruchomienia Spotify Premium. No nic... za kilka dni się okaże co tak na prawdę kupiłem...