Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Raty bez abonamentu


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18406
  • 52633
  • 708

Raty bez abonamentu

@Anonim to się zgadza, że klienci Orange FLEX są traktowani jak użytkownicy bez  abonamentu. 

@piter229 jak na taki sprzęt, to może być zamówienie odrzucone. Ciekawe czy o decyzji realizacji zamówienua bądź jego anulowamia przyjdzie odpowiedź. Daj znać.

Anonim

Nie dotyczy

Raty bez abonamentu

@piter229  jest sekcja Kontakt na portalu www Orange i zakładka Chcę kupić, dopytaj o zamówienie telefonu.

 

Klient indywidualny
 
Jeszcze dodam, telefon za 4k zł i klient bez historii w Orange, na 90% zamówienie odrzucą, trzeba taki fon brać na kogoś z rodziny, co ma Abonament, teraz jeszcze okres pandemii, operatorzy są ostrożni przy takich ofertach.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 18
  • 0

Raty bez abonamentu

Poczekam do poniedziałku na jakąkolwiek informację z ich strony, jak się czegoś dowiem to dam znać.

Pozdrawiam

Anonim

Nie dotyczy

Raty bez abonamentu

@piter229  mniej na uwadze że to przed sprzedaż, informacje o realizacji zamówienia, są dopiero jak produkt będzie dostępny 😉


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3210
  • 7456
  • 135

Raty bez abonamentu

@piter229,

 

Dziwna sytuacja, ponieważ na takie zamówienie złożone w marcu dostałem potwierdzenie.

 

 

 

zam.jpg

 

 

 

Możesz napisać na adres sklep@orange.pl

😉

Anonim

Nie dotyczy

Raty bez abonamentu

@Ron  u ciebie zamówienie zaakceptowano, nie korzystałem z przed sprzedaży, więc ciekawe jak w tym wypadku, inna kwestia to odrzucanie zamówień, czy są powiadomienia na @.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3210
  • 7456
  • 135

Raty bez abonamentu

Mimo wszystko jakieś potwierdzenie powinno przyjść w przypadku skutecznie zrealizowanego zamówienia 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Raty bez abonamentu

@Ron  numer 801234567 to chyba ze sklepu Orange, może tam coś będzie wiadomo, ale poczekał bym kilka dni 😉


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3210
  • 7456
  • 135

Raty bez abonamentu

Można napisać na maila (sklep@orange.pl) i powinni odpisać do wtorku lub środy.